Tekirdağ’ın Kültür ve Turizm Potansiyeli Konferansı Gerçekleşti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü tarafından düzenlenen konferansların bir yenisi daha gerçekleşti.
Haber Süleymanpaşa 21 Şubat 2020 Bu Haber 281 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ’ın Kültür ve Turizm Potansiyeli Konferansı Gerçekleşti

Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansa Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu konuşmacı olarak katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölüm Başkanı Doç. Dr. Emre Özşahin, “Bugün burada ağırlamaktan büyük onur duyduğumuz aynı zamanda bir Coğrafyacı olan Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Ahmet Hacıoğlu’nun deneyimlerini, bilgilerini bizimle paylaşacak olmasından dolayı çok sevinçliyiz. Kendilerine sizlerin huzurunda Coğrafya Bölümü olarak teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Konferansta Ahmet Hacıoğlu tarihi ve kültürel birikimlerinden doğayı önemli bir turizm hazinesi şeklinde değerlendirilen Tekirdağ ilinin kültür ve turizm potansiyeli hakkında katılımcılara bilgi verdi. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi akademik personeli ile öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda Hacıoğlu, “Türkiye’nin Bakı Yakası şeklinde tanımlanabilecek Tekirdağ coğrafyasının doğal, tarihi ve kültürel değerlerinin turizme kazandırılması konusunda çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu çalışmaların bilimsel altyapıyla desteklenmesi de büyük önem arz etmektedir” dedi.

Program Hacıoğlu’nun katılımcıların sorularını yanıtlaması ve günün anısına takdim töreni ile son buldu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org