Tekirdağ’ın ilk Temiz Sertifikalı Havuzu Çorlu’da

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Tekirdağ ilinin ilk ve tek "Temiz Havuz Sertifikalı" yüzme havuzu oldu.
Haber Çorlu 11 Mart 2020 Bu Haber 382 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ’ın ilk Temiz Sertifikalı Havuzu Çorlu’da

Çorlu Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından işletilen Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler sonunda "Temiz Havuz Sertifikası" almaya hak kazandı.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "2016 yılında hizmete giren Çorlu Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2019 yılında her ay düzenli olarak havuz suyu hijyeni ve su kalitesi standartları (mikrobiyolojik, kimyasal, hijyen, klor, ph vb. ölçümler) yönünden değerlendirmelere tabi tutuldu.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimler sonucunda son 1 yıl içerisinde alınan numunelerin tamamının ilgili yönetmeliklere uygun olduğunun tespit edilmesinin ardından Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz Temiz Havuz Sertifikası almaya hak kazandı ve havuz Tekirdağ ilinin ilk ve tek temiz havuz sertifikasına sahip havuzu oldu.

Hijyen konusunda oldukça duyarlıyız. Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz "Temiz Havuz Sertifikası" kazanarak bunu belgelemiş oldu. Emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum.

2020 yılı Avrupa Spor Kenti unvanına sahip Çorlu'muzda sporda öncü belediye olarak, güçlü ve başarılı bir gelecek için geniş kitlelere hizmet edecek örnek spor faaliyetleri sunarak aynı zamanda sporu Çorlu’da herkesin yaşam tarzı haline getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org