Tekirdağ’da ‘Covid Polikliniği‘ Kuruldu

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Koronavirüs vakaları ile mücadele kapsamında Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde, ‘Covid Polikliniği’ kuruldu. Hastane Başhekimi Serhat Göçer “Bu süreçte hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. Covid Polikliniğimiz hastanemizin sağlık kurulu binasında şimdilik sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arası hizmet verecektir.” dedi.
Haber Süleymanpaşa 24 Mart 2020 Bu Haber 526 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ’da 'Covid Polikliniği' Kuruldu

Dünyayı ve ülkemizi tehdit eden Koronavirüsü (Covid-19) salgın hastalığına karşı ülke genelinde önlemler ve tedbirler arttırılırken diğer yandan da Sağlık Bakanlığı tarafından salgınla mücadele kapsamında tüm özel ve vakıf hastaneleri ‘pandemi hastanesi’ olarak ilan edildi. Tekirdağ Devlet Hastanesi referans hastane ilan edildi ve Koronavirüs vakaları ile mücadele amacıyla ‘Covid Polikliniği’ kurularak halkın hizmetine açıldı.

“10.00-22.00 SAATLERİ ARASI HİZMET VERECEK”

Sağlık çalışanlarına, hem örnek hem de destek olmak için ‘Covid Polikliniği’nde hizmet vermeye başladıklarını ifade eden Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Göçer “Bu süreçte hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. Covid Polikliniğimiz hastane kantini arkasındaki sağlık kurulu binasında şimdilik sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arası hizmet verecektir. Ateş ve öksürük yakınması olan hastalarımız direkt bu polikliniğe başvurabilir. Minimal semptomlu yani burun akıntısı, hafif boğaz ağrısı ve benzeri şikayetleri olan vatandaşlarımızın evde izole olarak bu durumu atlatmaya çalışmaları gerekir” açıklamasında bulundu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org