Tekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye Ziyaret

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cemil Koçaş, Göksel Karaevli ve Genel Sekreter İrfan Ekici ile birlikte Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) – Trakya Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen Orhan Çebi’ye nezaket ziyaretinde bulundular.
Haber Süleymanpaşa 6 Mart 2020 Bu Haber 238 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye Ziyaret

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, uzun yıllardır TÜRSAB-Trakya Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren ve geçtiğimiz aylarda yapılan seçim sonrasında yeniden seçilen Orhan Çebi’yi tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Günay ayrıca, Orhan Çebi’nin Tekirdağ TSO ailesinden olduğunu, Yönetim Kurulu Eski Sayman Üyeliği görevinde bulunduğunu ve halen de Tekirdağ TSO Meclis Üyeliği görevinin de devam ettiğini belirterek, oda olarak bölgemizin ekonomik ve ticari hayatına katkı sunacak proje ve çalışmaların hayata geçirilmesi noktasında destek olacaklarını da ifade etti.

Trakya Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Orhan Çebi de, Tekirdağ TSO heyetinin yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Temsil Kurulu’nun Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinden oluştuğunu yaklaşık 122 acente ile faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi. Çebi gerçekleşen ziyaretten dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay nezdinde heyete teşekkür etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriUzunköprü'de, toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da fırtına nedeniyle çok sayıda gemi demir attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSosyal Mesafenin Korunması İçin Çalışmalar Yürütülüyor


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org