Tekirdağ TSO ile Edirne TSO Kardeş Oda Oldu

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurullarınca alınan ortak karar doğrultusunda, bölgenin önde gelen iki büyük meslek odası el ele vererek “Kardeş Oda” oldu. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen imza törenine; Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Emre Alp ve her iki Odanın meclis üyeleri katıldı.
Haber Süleymanpaşa 12 Mart 2020 Bu Haber 364 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ TSO ile Edirne TSO Kardeş Oda Oldu

Açılış konuşmalarını yapan Edirne TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ TSO Meclisi’ni Edirne’de ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek Meclis Üyeleri’ne evinize hoş geldiniz dedi ve şöyle devam etti “Bugün burada imzalayacağımız kardeş oda protokolü ile birlikteliğimizi perçinleyerek resmileştirmiş olacağız. Bu kapsamda başta Cengiz Başkan ve Hakan Başkan nezdinde tüm meclis üyelerine bugüne tanıklık ettikleri için teşekkür ediyorum.” dedi. Başkan Zıpkınkurt, Tekirdağ TSO Meclis Üyelerine Edirne’nin ekonomik ve ticari hayatına dair bilgiler aktarırken oda olarak yürütülen proje ve çalışmalardan da bahsetti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da, Serhat Şehri Edirne’de olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek başladığı konuşmasında, “Değerli Edirne TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanlarım ve kıymetli Meclis Üyeleri öncelikle bizleri kendi evimizde gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Geçtiğimiz yıl Edirne TSO meclisimize konuk olmuştu ve o toplantı sonrasında yönetim kurullarımızca kardeş oda olunması yönünde karar alınmıştı. Trakya Bölgesi’nin önde gelen önemli iki büyük meslek odaları olarak bahsi geçen protokolle; mevzuat ve iyi niyet kuralları çerçevesinde taraflar arasında karşılıklı iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standardının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek, işbirliği sayesinde projeler hazırlamak ve yürütmek, Tekirdağ ile Edirne’nin sanayi, ticaret ve turizm faaliyetlerinin gelişmesine katkıda bulunmak, bunun yanında iki il arasında sosyo-kültürel faaliyetlerde birlikte hareket etmek ve iki oda arasındaki deneyimlerinden faydalanmayı hedefliyoruz. Çünkü dünyada paylaşınca artan tek şey bilgidir. Bizler Edirne’yi ve sizleri seviyor, kardeş oda olacağımız için büyük mutluluk duyuyoruz. İki oda arasında işbirliğini güçlendirmek ve müşterek çalışmalar yapmak üzere imzalayacağımız Kardeş Oda İşbirliği Protokolünün bölgemize ve camialarımıza hayırlı olmasını diliyor, Başkanlarım Recep Bey ve Emre Bey nezdinde hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Kardeş Oda imza protokolü, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ve Edirne TSO Başkanı Recep Zıpkınkurt tarafından imzalanarak resmiyet kazandı. Gerçekleşen tören, karşılıklı iki oda heyetlerinin günün anısına plaket takdimleri ile son buldu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriUzunköprü'de, toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da fırtına nedeniyle çok sayıda gemi demir attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSosyal Mesafenin Korunması İçin Çalışmalar Yürütülüyor


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org