Tekirdağ TSO 2020 Yılının İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Ocak ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Gerçekleşen meclis toplantısına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldılar.
Haber Süleymanpaşa 8 Şubat 2020 Bu Haber 381 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ TSO 2020 Yılının İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları 2020 yılının ilk meclis toplantısına hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızı açıyorum. Sözlerimin hemen başında Elazığ depremi, çığ felaketi ve uçak kazasında yitirmiş olduğumuz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize de baş sağlığı diliyorum. Dileriz ki bir daha böylesine derin acılar yaşanmaz. Diğer yandan, aramızda bulunarak meclis toplantımıza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye yöneticilerine meclisim adına memnuniyetimi belirtiyor ve hoş geldiniz diyorum. ”dedi.

Tekirdağ TSO Meclis Toplantısı; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2019 Aralık ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2020 yılı bilançosu, mizanı ve kesin hesap raporlarının görüşülmesi ve hesapları inceleme komisyonuna sevki sonrasında dilek ve temenniler kısmına geçildi.

Dilek ve temenniler kısmında Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, göreve geldikleri günden bu yana gerçekleştirdikleri ve yapılması planlanan proje ve hizmetlere ilişkin, Tekirdağ TSO meclis üyelerine sunum yaptı. Meclis toplantısında alınan karar gereği; Süleymanpaşa Belediyesi bundan sonraki meclis toplantılarına düzenli olarak üç ay da bir katılımda bulunacak.

Sunumların ardından Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyorum. 2020 yılı bizler için üzücü olaylarla başladı, Elazığ’da yaşadığımız deprem, çığ felaketi, uçak kazası bizleri ziyadesiyle üzdü. Bu vesileyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize de başsağlığı diliyor, yaralılara da acil şifalar temenni ediyorum. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten ve kazadan korusun.” dedi. Günay, Süleymanpaşa Belediye Başkanı ve Yardımcıları’nın katılması ile çalıştay havasına dönen meclis toplantısında ‘Yat Limanı’ ile ilgili projenin içinde bulunan tehditlerin fırsata dönüştürülmesi gerektiğini belirtti ve ‘Ceynak Limanı’ ile ilgili yatırımı Cüneyt Yüksel’e sorarak bilgi aldı. ‘Tekel Fabrika Arsası’nda yapılması planlanan projenin şehrin siluetini bozacak yüksek katlı binaların olmaması, bu arsaya aynı zamanda yapılması düşünülen AVM’ye de karşı olduklarını ifade etti.  Bu projede daha önce yapılanmasını tamamlamış yan ve arka parsellerde bulunan vatandaşlarının haklarının gözetilmesi gerektiğini de belirtti. Diğer yandan Dumansız Sanayi’nin geliştirilmesi, alt yapı hizmetleri ve plan değişiklikleri konusunda oda üyelerimizin yaşadığı sorun ve çözüm önerileri de konuşuldu.

Meslek odası olarak yerel yönetimlerle birlikte hareket etmenin şehrin menfaatine olduğunu her zaman vurguladıklarını söyleyen Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Bu ay ki meclis toplantımıza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcıları’na teşekkür ediyorum. Şehrimizi ve iş dünyasını ilgilendiren birçok konuda ve projede karşılıklı bilgi sahibi olduk. Üç ayda bir araya gelerek daha da perçinlenecek bu sinerjinin şehrimizin sosyal ve ekonomik hayatına olumlu yansımasını temenni ediyor, meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSosyal Yardım İşleri Tek Binada Toplanacak


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriDin Öğretimi Formasyon Programı Yapıldı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTEKNOPARK Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEti, Güven Tazeledi


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriANATOLIAN TIGERS MC'DEN SOKAK HAYVANLARINA YARDIM


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriUMKE ile Afetlere Hazırlık projesine TRAKYAKA’dan Destek


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRetrobüs ile Süleymanpaşa’da Nostalji Yolculuğu


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriApartmanlardan Su Sayaçlarını Çalan Suriyeli Yakalandı


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri10 Metreden Site Bahçesine Düşen Otomobildeki Anne-Kız Yaralandı


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPrefabrik Evler Nasıl Üretilir?


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşarılı Sporculardan Akay'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTrakya Üniversitesinde E-Spor Turnuvası


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri Gökhan Çardak Belediye Başkanı Semerci'yi Ziyaret Etti


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriESENLER KIRKKEPENEKLİ BAĞLANTI YOLU YENİLENİYOR


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGökhan'dan Umurbey Belediye Başkanı Doğan'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolise Yakalanmamak İçin Uyuşturucuyu Çöp Kutusunda Saklamış


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKutsallarına Yürüyen 3 Dinden Fransız Gençleri Evinde Ağırladı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağspor, Zirve Takibini Sürdürüyor


FUTBOL 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org