Tekirdağ İli Oda ve Borsaları Ortak İstişare Toplantısı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ İli oda ve borsaları ortak istişare toplantısı Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi.
Haber Çorlu 5 Kasım 2019 Bu Haber 310 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ İli Oda ve Borsaları Ortak İstişare Toplantısı

İstişare toplantısına Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanı Prof. Dr. Sayın Mustafa Şentop, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Çorlu Ticaret Borsası, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Malkara Ticaret Borsası, Tekirdağ Ticaret Borsası, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası, Hayrabolu Ticaret Borsası ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterler katılım gösterdi.

1 Kasım Çorlu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü ile ilgili konuşan TBMM Başkanı Prof. Dr. Sayın Mustafa Şentop, “Bugün, Çorlu'muzun düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısına katıldım ve böyle bir günde Çorlu'da bulunmaktan, siz değerli oda ve borsa yöneticileri ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduğumu ifade ediyorum.” dedi. Şentop, konuşmasının akabinde oda ve borsaların yöneticilerinin görüş ve önerilerini dinleyerek soruların soruları yanıtladı.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 99’uncu maddesine ve bu Kanuna dayanılarak Oda Muamelat Yönetmeliği’nin 81’inci maddesine istinaden yapılan Tekirdağ ili oda ve borsaları ortak istişare toplantısında değerli TBMM Meclis Başkanımız Şentop Hocamızı da aramızda görmekten duyduğum mutluluğu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Türk Siyasi hayatında Tekirdağ ilinin almış olduğu en önemli görev ve makamı icra eden kıymetli Başkanımızla bir kez daha Tekirdağ oda ve borsaları olarak gurur duyduğumuzu belirtmek istiyorum.

Bugün Tekirdağ İlimizde oda ve borsalarımızın yönetim kurulu başkanları, meclis başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile istişare toplantısını gerçekleştiriyoruz. Toplantımızın öncelikle şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılış konuşmalarının sonrasında belirlenen gündeme ilişkin istişare toplantısı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay başkanlığında gündem ile ilgili konuların görüşülmesi ile devam etti. Dilek ve temenniler kısmında ise oda ve borsaların başkanları ile yöneticileri hem sektörel hem de oda ve borsa camiasında yaşanılan sıkıntılara ilişkin görüş ve önerilerini ifade ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının sonrasında toplantı sona erdi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Çorlu haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org