Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Koronaya Karşı Önlemlerini Sürdürüyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi son aylarda dünyanın gündemine oturan ve hızla yayılmaya başlayan Korona Virüsünün Türkiye'de de yayılmaması için gerekli tedbirleri alıyor.
Haber Süleymanpaşa 19 Mart 2020 Bu Haber 590 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Koronaya Karşı Önlemlerini Sürdürüyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığına bağlı görevli personel Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine giriş yapan personel ile vatandaşın ateşini ölçüyor.

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI 11 İLÇEDE  ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından on bir İlçede yürütülen dezenfeksiyon işlemleri; toplu taşıma araçlarında, otogarlarda, duraklarda ve bu faaliyetler kapsamında Park Bahçelerde düzenli olarak yapılıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine ait hizmet binaları, kamu binaları ve Aile Sağlığı Merkezleri de dezenfekte ediliyor.  Corona (Covid-19) virüsünün yayılmaması için dezenfeksiyon işlemleri düzenli olarak devam    ettiriliyor.

SÜLEYMANPAŞA, ÇORLU VE ÇERKEZKÖYDE YOLLAR VE KALDIRIMLAR YIKANIYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Dairesi Deniz Şube Müdürlüğü ekipleri ile Park Bahçeler Dairesi Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler de Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde yolları ve kaldırımları  yıkayarak önlem alıyorlar.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org