Tekirdağ Ata’sını Özlemle Andı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ Tekirdağ'da da Tarihi Valilik Binası önünde düzenlenen törende, Vali Aziz Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Cumhur Mustafa Kıcanoğlu ve siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Saat 09.05'te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu ve bayraklar yarıya indirildi. Saygı duruşu sırasında bazı otomobil sürücüleri ile yoldan geçen vatandaşlar saygı duruşuna katıldı. Programa, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül, İYİ Parti Milletvekili Enez Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç ve vatandaşlar katıldı.
Haber Süleymanpaşa 11 Kasım 2019 Bu Haber 263 kişi tarafından okundu.


Anma töreni Yahya Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlen programla devam etti. Tekirdağ Tekirdağ'da da Tarihi Valilik Binası önünde düzenlenen törende, Vali Aziz Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Cumhur Mustafa Kıcanoğlu ve siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Saat 09.05'te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu ve bayraklar yarıya indirildi. Saygı duruşu sırasında bazı otomobil sürücüleri ile yoldan geçen vatandaşlar saygı duruşuna katıldı. Programa, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül, İYİ Parti Milletvekili Enez Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç ve vatandaşlar katıldı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Etkinlikleri Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde ki programla devam etti.

Programda Kırklareli Üniversitesi Pınarhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Sezai Öztaş ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Hastalığı ve Ölümü’ ile ilgili konuşma yaptı.

Programda Atatürk konulu resim, Şiir ve Kompozisyon alanlarında dereceye giren öğrencilere ödüller verildi.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Etkinlikleri Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlığı tiyatro gösterisi ile son buldu.

Programa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Cumhur Mustafa Kıcanoğlu, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.    

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Toplumsal Yaşamın Temel Direği Kadınlarımızdır”


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAlbayrak'tan Genç Öğrencilere Öğüt


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBulgar Heyetinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMUHTEŞEM GECE
TÜFAD yine muhteşem bir organizasyona imza attı.


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org