TEK-İF 2019 KAPALI PAZAR YERİ’NDE AÇILDI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Belediye Başkanı Vahap Akay, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Tekirdağ Kariyer ve İstihdam Fuarı’nın (TEK-İF 2019) Kapalı Pazar Yeri’ndeki açılışına katıldı.
Haber Gündem 9 Ekim 2019 Bu Haber 114 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TEK-İF 2019 KAPALI PAZAR YERİ’NDE AÇILDI

  Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen 4. Tekirdağ Kariyer ve İstihdam Fuarı açılışına Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın yanı sıra, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Vali Yardımcısı Asalet Karabulut, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Saray Kaymakamı Adnan Tezcan, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK temsilcileri ile firma temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

FUAR KAPALLI PAZAR YERİ’NDE AÇILDI

   Çerkezköy Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde saat 10:00’da gerçekleştirilen törende saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından programın açılış konuşmasını Tekirdağ İŞKUR Müdürü Yaşar Esen yaptı. Program Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Ayhan Arslan’ın konuşması ile devam etti. Fuar hakkında kısa bir bilgi veren Arslan, fuar yeri olarak Kapalı Pazar Yeri’ni tahsis eden Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti. Program Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in selamlama konuşması ile devam etti.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

   Açılışta konuşan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım da istihdamın önemine dair yaptığı konuşmasında fuarın düzenlenmesinde emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür etti. Konuşmaların ardından 4 kategoride ödüller verildi. 2018 yılında en çok çalışanı olan B/S/H ev Aletleri, Şık Makas Giyim ile Arçelik A.Ş.’ye, istihdamını en çok artıran Arçelik A.Ş., Şık Makas Giyim ve Çetin Sosyal Hizmetler’e, kadın istihdamı en fazla olan Şık Makas Giyim, Bony Tekstil ve Moda Vizyon’a, 2019 yılı Haziran ayı kayıtlarına göre engelli açığı olmayan ve kontenjan fazlası engelli çalıştıran Yünsa Yünlü Sanayi ve Tic. A.Ş., Sistem Alüminyum, Bross Tekstil’e ödülleri verildi.

ANTİKA EŞYA SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ

   Ödül töreninin ardından Kapalı Pazar Yeri’ndeki fuar alanında kurdele kesilerek fuarın açılışı yapıldı. Mehteran Takımı gösterisi ve Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Ekibinin gösterisinin ardından Belediye Başkanı Vahap Akay ve protokol üyeleri fuarı gezdi. Fuarda vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkanı Vahap Akay, Dr. Akif Başkurt’un 35 yıl boyunca biriktirdiği eserlerin yer aldığı sergiyi ziyaret etti. Çerkezköy Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde açılan fuar 9 Temmuz Çarşamba günü de açık kalacak.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBAŞKAN AKAYDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TOPKAYA''YA ZİYARET


GÜNDEM 23 Ekim 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org