TARIMDA ÜSTÜN TEKNOLOJİLER DENEYİMİ BURTARIM 2018’DE NEW HOLLAND İLE YAŞANIYOR

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Süleymanpaşa 9 Ekim 2018 Bu Haber 363 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TARIMDA ÜSTÜN TEKNOLOJİLER DENEYİMİ BURTARIM 2018’DE NEW HOLLAND İLE YAŞANIYOR

New Holland, tarımsal mekanizasyonda çiftçilerin değişen ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak üzere genişleyen ürün yelpazesinin en yeni ve gözde ürünleriniBurTarım 2018’de ziyaretçilerle buluşturuyor.

 

9 Ekim 2018 – Türkiye’nin lider markası New Holland, ekonomi segmentinin en yeni temsilcisi T450 S/B serisini Bursa tarım fuarında çiftçilerimizin beğenisine sunuyor. ‘Hem tarlaların hem de bahçelerin yeni yüzü olmak üzere’ New Holland’ın zengin ürün yelpazesindeki yerini alan T450 Serisi kompakt ve modern kaporta dizaynı ile dikkatleri üstüne çekiyor.

 

New Holland’ın fuarın en büyük tanıtım alanı da olan 2.840 m²’lik standında çiftçiler, gözde traktör modelleri ve ekipmanları yakından inceleme fırsatını bulurken; Bursa Fuarı’na özel lansmanı yapılan traktör, zirai ekipman ve hizmetlerle de burada tanışıyor.

 

Ekonomik olduğu kadar ergonomik özellikleriyle de dikkat çeken modeller

Bursa’nın meyve, sebze ve tarla bitkileri yetiştiriciliğinde Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer aldığını belirtereksözlerine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz “Bursa, sahip olduğu uygun iklim koşulları ve verimli topraklarıyla domatesten zeytine, şeftaliden mısıra kadar birçok ürünü yetiştirme imkanına sahip bir ilimiz. Bu bakımdan tarım ekonomisi içinde önemli bir yeri olan Bursa’da Türkiye’nin de en önemli tarım fuarlarından biri olarak düzenlenen BurTarım’a bizler de her yıl büyük bir heyecan ile hazırlanıyoruz” diyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor:

 

“New Holland tarımsal mekanizasyonda çiftçilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayacak şekilde, sürekli genişleyen ürün yelpazesini sergilemenin yanı sıra bu sefer ekonomik segmentte olan yepyeni ürünlerini tanıtmak için BurTarım 2018’de yer alıyor. Özellikle büyüyen bahçe tarımını da göz önünde bulundurarak yeni ve yenilenen serilerle bu kategorideki gücümüzü de artırmayı sürdürüyoruz. Lider markaya ulaşmanın en kompakt hali olarak çiftçilerimizin beğenisine sunulan New Holland T450 S/B serisi, 43 HP maksimum güce sahip ekonomik motoru ve 8 ileri – 2 geri vites seçeneğiyle ekonomi segmentinde sadece bahçelerin değil; aynı zamanda tarlaların da yeni yüzü oluyor.”

 

Çiftçilerin beklentilerini karşılayan teknolojik ekipmanlar göz dolduruyor

Bursa ve çevre illerin ihtiyacına uygun olarak New Holland standında toprak işlemeden hasada her türlü ihtiyaca yönelik ekipmanları sergilediklerini de belirten Rehda Cem Akyüz; “Bu yıl BurTarım 2018’e yepyeni ekipmanlar ile de katıldık. 40’a yakın farklı çeşit ekipmanın yer aldığı standımızda TürkTraktör markalı tarımsal ekipmanlarımızı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. T TürkTraktör markalı Diskaro, Koşullandırıcılı Çayır Biçme Makineleri, EP Serisi Pulluklar, DSP Serisi Dal-Sap Parçalama Makinaları, DFS Serisi Gübre Serpme Makinaları, Şanzımanlı Ot Tırmıklarının yanı sıra her türlü tarımsal amaçlı taşıma için uygun yapıda ve tonajda olan römorklarımız ile tarım ve hayvancılıkla uğraşan müşterilerimizin her konuda tek tercihi olmaya hazırız” dedi.

 

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz açıklamalarının sonunda ise şunları söylüyor: “Çiftçilerimiz alanımıza geldiklerinde kendilerini üründen teknolojiye, hizmetten çözüme kadar; sadece kendilerinin odağa konduğu, değişen ihtiyaç ve beklentilerine mutlaka bir karşılık buldukları bir dünyada buluyorlar. Çiftçinin nabzını her daim tutuyor, ürün geliştirme planlarımızı buna göre yapıyoruz. Beklenti ve ihtiyaçları karşılamak adına geçmişte olduğu gibi, bugün ve yarın da tarımı ileriye taşıyacak en iyi teknolojik çözümleri New Holland markalı ürünlerimiz ve TürkTraktör markalı ekipmanlarımız ile çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

 

BİLGİ İÇİN: NEW HOLLAND STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER

 

Liderin en Kompakt Hali

New Holland T450 S/B Serisi

New Holland ailesinin en yeni üyesi T450 S/B serisi, 43 HP maksimum güç ve 166 Nm tork üreten motoru ile zorlu çalışma koşullarının üstesinden geliyor. Yüksek performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunan T450 serisi 54 litrelik yakıt deposu sayesinde uzun saatler çalışma imkanı sunmaktadır.

 

Tek çeker ve çift çeker seçeneklerine ek olarak tarla ve bahçe modelleriyle ön plana çıkan T450 serisi, motordan aldığı gücü çalışmalara 8 ileri – 2 geri vites seçeneğine sahip tam senkromeçli transmisyonu sayesinde aktarmaktadır.

 

T450 serisinin hidrolik sistemi, farklı tarımsal ekipmanlarla verimli ve kolaylıkla çalışmak üzere tasarlanmıştır.T450 serisi, tek çeker modellerinde 2 adet, çift çeker modellerinde 4 adet hidrolik güç çıkışı, 1.390 kg yüksek kaldırma kapasitesi ve standart Lift-0-Matic™ sayesinde bir çok ekipman ile kolay ve güvenli çalışma imkanı sunmaktadır. 540 d/d ve tekerlek devrine senkronize olarak çalışabilen kuyruk mili seçeneği ile verimli bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.

 

New Holland TR6 Serisi

En güçlü yerli üretim traktör serisi olarak bilinen yerli dev New Holland TR6 serisi, aileye yeni katılan 6 silindirli motora sahip yeni modelleriyle gücüne güç katıyor. Her geçen gün büyüyen ürün gamıyla dikkat çeken New Holland, üst segmentin gözdesi olacak TR6.135 ve TR6.150 modellerini çiftçilerimizin beğenisine sunuyor.

 

127 HP ve 141 HP nominal güce sahip TR6 serisinin yeni modellerinde 6 silindirli ithal motor, common rail enjeksiyon sistemi ve ihtiyaç anında +37 HP güç sağlayan ek güç üretim sistemi standart olarak sunulmaktadır. 17 ileri – 16 geri vites seçeneğine sahip yarı otomatik transmisyonu sayesinde çalışmalar için istenilen hız aralıkları kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca otomatik tarla ve otomatik yol fonksiyonu ile kademe içi vites değişimleri otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

Birçok farklı tarımsal ekipmanla kombine çalışabilen TR6.135 ve TR6.150 modelleri, elektronik çeki sistemi, 6.218 kg hidrolik kaldırma kapasitesi, 6 adet hidrolik güç çıkışı ve çamurluk üstü hidrolik kumanda kollarıyla çalışmaları kolaylaştırıyor.

 

Tüm zorlu çalışma koşullarında konforlu kullanım imkânı sunan mekanik kabin süspansiyonu ve ön aks süspansiyonu TR6 serisinin yeni 6 silindirli motora sahip modellerinde sunulmaktadır.

 

TÜRKTRAKTÖR MARKALI TARIMSAL EKİPMANLAR

 

TürkTraktör Römorklar

TürkTraktör römorkları, her türlü tarımsal amaçlı taşıma işine cevap vermek üzere; 1 ton kapasiteden 14 ton kapasiteye kadar uzanan, tek dingil, çift dingil ve tır tipi tandem dingil yapısına sahip modeller hidrolik damperli geriye devirme özelliği ile standart olarak sunulmaktadır.

Çiftçilerimizin farklı kullanım amaçlarına göre opsiyonel olarak seçilebilen hidrolik sağa-sola devirmeli modeller ile üçgen ve kare şase seçeneklerini de kapsayan geniş bir ürün yelpazesi ile Türk çiftçisinin hizmetine sunulmaktadır. Mukavemet unsurlarını artıran son teknoloji ile şekillendirilmekte olan saç kapakları ve ilaveleri, çift kat astar-boya uygulaması ve sağlam dingil yapısı ile uzun süreli kullanım ömrü sunmaktadır.

 

TürkTraktör Diskaro

Genellikle pullukla birlikte veya pullukla sürümden sonra oluşan kesekleri kırma ve parçalama görevi yaparak daha homojen ve düzgün yüzeyli tohum yatağı elde edilmesini amaçlayan TürkTraktör markalı Diskarolar, 56 cm disk çapı standart olacak şekilde 18 diskliden 32 diskliye kadar olan modelleri ile ürün gamımıza eklenmiştir.

 

Standart sunulan çift yaylı disk bağlantı yapısı sayesinde oluşan titreşim ile toprağın daha iyi ufalanması, aynı zamanda yüksek çalışma hızlarında emniyetli çalışabilme imkânı oluşturmaktadır. Arka hidrolik merdane yapısı ile işleme derinliği ayarı yapılabilir ve toprağı sıkıştırma özelliği sayesinde toprak tavının korunması sağlanır.

 

TürkTraktör Koşullandırıcılı Çayır Biçme Makineleri

Asılır ve Çekilir tip modelleri ile her türlü ihtiyaca cevap verebilen TürkTraktör marka çayır biçme makineleri üstün manevra kabiliyeti sunan döner şanzıman (çekilir tip model), engebeli arazi şartlarında tarla yüzeyine en iyi şekilde uyum sağlayabilen yaylı süspansiyon sitemi, merdane ve disklere hareket veren güçlü şanzıman sistemi, bitkinin kuruma süresini kısaltan ve besin değerlerini korumaya yardımcı olan kauçuk koşullandırıcı sistemi gibi özellikleri ile Türk tarımının hizmetindedir.

 

TürkTraktör Şanzımanlı Ot Tırmıkları

Tarımsal işletmelerde önemi gün geçtikçe artan şanzımanlı tip Ot Tırmıkları TürkTraktör kalitesi ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler ağı ile Türk tarımının hizmetine sunulmuştur. TürkTraktör markalı şanzımanlı ot tırmıkları, farklı kapasite talepleri için 9 ve 11 kollu model seçenekleri, ithal şanzıman ve ithal toplayıcı yayları, özel üçgen profilden imal edilmiş ve robot kaynaklı uzun ömürlü kol sistemi ile uzun yıllar sorunsuz ve yüksek performansla çalışır.

 

TürkTraktör EP Serisi Pulluklar

Toprak işlemede en yaygın kullanılan pulluklar çeşitli doğa şartları ve uygulanan tarım tekniği nedeniyle oturmuş, sıkışmış olan toprağı parçalar çevirerek devirir gevşetir; anız ve yabancı otları toprağa gömer. Bursa fuarın da ilk defa sergileyeceğimiz TürkTraktör markalı EP serisi klasik eksantrik pulluklar çeşitli bölge toprak ihtiyaçlarına ve traktör beygir güç ihtiyacına cevap verebilecek şekilde 10”, 12”, 14”, ve 16” kulak yapısına sahip 3,4 ve 5 gövdeli olarak ürün gamına dahil edilmiştir. Pullukların alt takımlarında kullanılan parçalı kulak yapısı, özel aşınma parçaları ve değiştirilebilir uç demiri sayesinde uzun kullanım ömrü ve düşük yedek parça maliyeti hedeflenmiştir.

 

TürkTraktör DSP Serisi Dal-Sap Parçalama Makinaları

TürkTraktör markalı DSP serisi dal-sap parçalama makineleri tarlalarda buğday, ayçiçeği, pamuk, mısır gibi bitki saplarını, bahçe ve bağlarda budanmış meyve ağacı dallarını ve bağ çubuklarını homojen bir şekilde parçalayarak toprağı organik madde olarak zenginleştirmektedir. Bursa fuarında ilk defa sergilediğimiz ve çiftçilerimizin ihtiyaç ve kullanım koşullarına göre 160cm ,180cm, 200cm ve 220 cm iş genişliğine sahip modellerimiz ile ürün gamımıza dahil edilmiştir.

TürkTraktör markalı DSP serisi dal-sap parçalama makine modellerimizin hepsinde yan kızaklardan ve arkada ki merdane sayesinde ayarlanabilir çalışma yüksekliği, balanslı bıçak merdanesi, çift cidarlı panel gövde şasesi, gövde içinde parçalamayı arttırıcı tırnaklı sap dal tutucu lama standart olarak sunulmaktadır.

 

Ayrıca özellikle bağ ve bahçelerde kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla, 180cm ,200cm ve 220cm iş genişliğinde ki modellerimizde opsiyon traktör hidrolik kollarından kontrole imkân tanıyarak makinanın üzerinde yer alan hidrolik piston yardımıyla çalışma genişliği kaydırılabilen Hidrolik Kaydırmalı modelleri de bulunmaktadır.

 

TürkTraktör DFS Serisi Gübre Serpme Makinaları

Gübre dağıtım düzgünlüğünün sağlanması ve farklı iş genişliklerine göre normun ayarlanabilir yapıda olması, gübre serpme makinasının tarla üzerinde homojen dağılım sağlamasında en önemli özelliklerdir. Bursa Fuarı ile birlikte çifçilerin beğenisine sunulan TürkTraktör gübre serpme makinalarının 800, 1200 ve 1600 litre olmak üzere 3 farklı model seçeneği bulunmaktadır.

Çift diskli gübre atım tertibatı, tarla üzerinde homojen bir gübre dağılımı sunmaktadır. Sekizgen formdaki depo yapısı ile düzgün ve devamlı bir akış sağlanmakta olup standart olarak sunulan elek sistemi sayesinde gübrede oluşabilecek topaklanmanın önüne geçilmektedir. Paslanmaz çelikten imal edilen gübre atım tepsileri sayesinde olası bir paslanma sorunu önlenmekte, bu sayede gübre atımını olumsuz etkileyecek aşınmalar engellenmektedir.

 

TürkTraktör marka gübre serpme makinalarında standart olarak sunulan branda, depoda bulunan gübrenin yağmur suyu nedeni ile ıslanarak ziyan olmasını ve tıkanmalara neden olmasını engeller. Tarla şartlarında traktör tekerleklerinden sıçrayan çamurun disklere ve diğer önemli aksamlara zarar vermesini önlemek amacıyla DFS serisi gübre serpme makinalarında çamurluk standart olarak sunulmaktadır.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriBüyük baş hayvan sayısı %6, artarak 17 milyon 221 baş oldu


GÜNDEM 2 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSüleymanpaşa Belediyesi Karadeniz Yayla Şenlikleri başlıyor


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Engelleri kulaçlarımızla aşıyoruz”


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriD VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ LÖSEMİYİ DE TETİKLİYOR


GÜNDEM 19 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Çetin Sünnet Olan Çocukları Ziyaret Etti


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriDEĞİRMENALTI MAHALLESİ 5 GÜNDE PLAJ KAZANDI


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTEDAŞ TRAKYA BÖLGE MÜDÜRÜ REKTÖRLE BULUŞTU


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBATI MARMARA KARDEŞ ODALARI PROGRAMLARI


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKADININ ELİNİN GÜCÜ


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“HAYAT BOYU ÖĞRENME” İÇİN İMZALAR ATILDI


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSICAK HAVALARDA DİYABET HASTALARINA 6 ÖNEMLİ UYARI


GÜNDEM 18 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTarım ve hayvancılık için 7/24 çağrı merkezi talebi


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNEKAB Meclis toplantısı 18 Haziran’da


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBelediye, ağır tonajlı araç parklarına karşı harekete geçti


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSüleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübü Yüzmede 10 madalya kazandı


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA KLİMA DENETİMİ


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“TOPLUMUN NABZINI YAKALAMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 3 Aracın Karıştığı Zincirleme Kaza: 2 Yaralı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ EN YAŞANABİLİR ŞEHİRLER ARASINDA 4. SIRADA


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriErgene Belediyesi Zabıta Ekiplerimiz Pazar Denetimlerinde Bulundu


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMuratlı Yüzme Havuzu Hizmete Açılıyor


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇerkezköy'de Türk-Yunan KOBİ'leri İçin İşbirliği Başlıyor


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriOtomobil Koyun Sürüsüne Daldı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇERKEZKÖYLÜLERİN AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriVAKKO KADINI PARLAK BİR DOKUNUŞLA YILDIZLARA EŞLİK EDİYOR


MAGAZİN 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriİshak KOÇYİĞİT’ den Nezaket Ziyareti


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriDoç. Dr. Erhan ATAY’dan Üniversitemiz Rektörüne Ziyaret


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriCHP'nin Muratlı Gençlik Kolları Başkanı serbest bırakıldı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEdirne'de 'acı' hasat başladı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org