Tarım Orman Şurası’nda hayal kırıklığı!

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Büyük umutlarla yapılan Tarım Orman Şurası, tarım camiasında büyük bir hayal kırıklığına neden oldu. Tarım Orman Şurasının tarım camiasının beklentilerini karşılayıp karşılamadığına yönelik yapılan anketten çarpıcı sonuçlar çıktı. Ankete katılanların yüzde 60’ının ‘Beklentilerden uzak’ ve ‘Hiçbir beklentiyi karşılamadı’ cevabını vermesi tarım camiasında yaşanan hayal kırıklığını gözler önüne koydu.
Haber Gündem 12 Aralık 2019 Bu Haber 122 kişi tarafından okundu.


‘Tarım Orman Şurası ve Alınan Kararlar Tarım Camiasının Beklentilerini Karşıladı mı?’ sorusuna ankete katılanların yüzde 31.4’ü ‘Beklentilerden Uzak’ cevabını verirken, yüzde 27.9’u ‘Hiçbirini Karşılamadı’ cevabını verdi. Tarım camiasının yüzde 24.7’si’de ‘Bu Şura Çözüm Değil’ görüşünde. 

YÜZDE 100 KARŞILADI DİYENLERİN ORANI SADECE YÜZDE 2.4 OLDU 

Tarım Orman Şurası ve alınan kararların tarım camiasının beklentilerini yüzde 100 karşıladı diyenlerin oranı ise sadece yüzde 2.4 oldu. Beklentilerin yüzde 20’sini karşıladı diyenlerin oranı ise yüzde 7.6 çıktı.  

Bu sonuçlara göre, ankete katılan bin 350 kişiden yüzde 83.9’unun büyük bir umutla yapılan Tarım Orman Şurası’nın ve alınan kararların tarım camiasının beklentilerini karşılamadığı ve bu şuranın çözüm olmayacağı görüşünde yoğunlaşması dikkat çekti. 

TARIM ORMAN ŞURASINA YÖNELİK BÜYÜK BEKLENTİYİ ORTAYA KOYDU 

Ankete katılanların yarıdan fazlasının 'Beklentilerden Uzak' ve 'Hiçbirini Karşılamadı' cevabında yoğunlaşması aslında Tarım Orman Şurasına yönelik tarım camiasında ciddi bir beklenti olduğunu ancak yapılan şuranın ve alınan kararların bu beklentiyi karşılamadığını ortaya koydu. 

TARIM CAMİASI HÜKÜMETTEN ŞURA DIŞINDA KARARLAR BEKLİYOR 

Diğer yandan, ‘Bu Şura Çözüm Değil’ cevabını verenlerin oranının da yüzde 24.7 ile hiç de azımsanmayacak bir oranda çıkması da dikkat çekti. Buna göre, tarım camiasında hükümetten sektördeki sorunlara karşı şuranın dışında bir beklentinin de olduğunu gösteriyor. 

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ'da Mazot Vurgununa 11 Gözaltı


GÜNDEM 29 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTrakya'da Yağış Bereketi


GÜNDEM 29 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu


GÜNDEM 28 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriAskeri Birliğin Hurdalarını Çalarken Yakalandılar


GÜNDEM 28 Ocak 2020
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org