TALİ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Demokratik bir yarış diledi. Halkımızın çıkarlarını düşüneceğiz.
Haber Gündem 8 Kasım 2019 Bu Haber 144 kişi tarafından okundu.


Eski CHP Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Tali, Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Eski CHP Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Tali, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığında ilçe Başkanlığı adaylığını basın toplantısıyla açıkladı.

Düzenlenen basın toplantısında Süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk, ilçe başkan Adayları Murat Emre Kervancılar, Nezih Okur ve partililer katıldı.

Basın toplantısında konuşan Tali, İlçe başkalığı yarışında hiçbir zaman kopma olmayacağını ve tüm adaylarla el ele çalışacaklarını söyledi.

 CHP’nin her ne olursa olsun 95 yıldır mücadelesini sürdürdüğüne dikkat çeken Tali, şunları kaydetti;” Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisinin kurucu kadrosu nasıl ki Kurtuluş Savaşımızda ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda Türk milletine öncülük ve önderlik etmişlerse bizler de bugün demokrasinin olmazsa olmazı seçimleri parti içinde de yaparak, demokratik bir şekilde yarışarak demokrasimize öncülük ve önderlik ediyoruz. Seçim sürecinde yarıştığımız arkadaşlarla seçim bittikten sonra el ele, kol kola, omuz omuza partimizin daha da büyümesi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Dünyanın hiçbir ülkesinde 70 yıla yakın bir zamandır iktidara gelmediği halde yüzde 30'lar civarında oy alarak varlığını 95 yıldır sürdüren Cumhuriyet Halk Partisinden başka bir parti yoktur. Bu şartlarda partisini terk etmeyen siz değerli üyelerin desteği ile, son yapılan yerel seçimlerde İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 11 Büyükşehir, 10 il ve 191 ilçe Belediye Başkanlığı kazanma başarısını göstermiştir. Bu nedenle dünyanın en vefalı partilileri sizlersiniz. Sizleri kutluyorum. Bu vefa ve sadakat nedensiz değildir. Bu sadakatin nedeni "Benim İki büyük eserim vardır. Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir "diyen Mustafa Kemal ATATÜRK'ün eserlerine sahip çıkmak sonsuza kadar yaşatma azim ve kararlılığıdır. Sizlerde bu azim ve karalılık var oldukça, partimiz ilelebet yaşamaya devam edecektir”

“Halkımızın Çıkarlarını Düşüneceğiz”

Tali göreve geldiği takdire halkın çıkarları için çalışacağını ifade ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü;” Bana Süleymanpaşa ilçe başkanlığı görevini uygun görürseniz; Partimizin sözlerini ve davranışlarını sevgi, saygı ve hoşgörü ile donatmış, bilgili, birikimli ve tecrübeli kadrolarından, kendi çıkarını değil partimizin, ülkemizin ve halkımızın çıkarlarını düşünen, siyaseti ülkemize ve halkımıza hizmet etme aracı olarak gören üyelerimizle kuracağım yönetim kurulu ile partimizi daha da ileriye götüreceğime inanıyorum. Sizlere, kaybetmiş olduğumuz Süleymanpaşa Belediye Başkanlığını yapılacak ilk seçimde tekrar kazanmak için çalışmalara hemen başlayacağımızı, genel seçimlerde partimizin iktidar olması için önemli katkı sunacağımızı vaat ediyorum. Bunun için planlarımız hazır, uygulamak için kendimi yeterli ve yetkin görüyorum. 3 yıl süre ile İl Yönetim Kurulunda İl Sekreteri ve İl Eğitim Sekreterliği görevini yürüttüm ve gereken tecrübeyi kazandım. Şimdi bu bilgi, birikim ve tecrübemi Süleymanpaşa İlçe Başkanı olarak partimin ve sizlerin hizmetine sunmak istiyorum. Bugüne kadar almış olduğum bütün görevlerde, bana güvenenlerin güvenini boşa çıkarmadım, başlarını önlerine eğdirmedim. İlçe Başkanlığı gibi onurlu bir görev için bana ve ekibime destek verdiğiniz takdirde bu görevi en iyi şekilde yapacağımdan, sizlerin bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olmanızı istiyorum. Bana ve oluşacak ekibimize güvenmenizi, yapılacak seçimlerde oy vermenizi istiyor, saygılarımı sunuyorum”

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇamaşır Makinesinden Torba Torba Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri25 Bin Liralık Islak Mendil Hırsızlığına 5 Gözaltı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org