“Suyuna Sahip Çık!”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Kent Konseyi ve Çanakkale Sivil İnisiyatifi tarafından düzenlenen ‘Suyun zehirlenirse kanser ve ölümle yüzleşirsin, suyuna sahip çık!' başlıklı panel, 9 kasım 2019 Cumartesi günü Türkan Saylan Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.
Haber Gündem 13 Kasım 2019 Bu Haber 82 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “Suyuna Sahip Çık!”

Orman Mühendisi Salih Sönmezışık'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak Fiziki coğrafya, jeoloji-klimatoloji ve meteoroloji uzmanı Prof. Dr. Murat Türkeş, Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ali Osman Karababa, Avukat Senih Özay ve Belediye Başkan Yardımcıları Rebiye Ünüvar ile İrfan Mutluay katıldı.

Kentlilerin yoğun ilgi gösterdiği panelde, Kirazlı Balaban Mevkiinde gerçekleştirilen metalik madenciliğe karşı verilen mücadele ve yaşanılan sürecin yanı sıra altın madeninin yaratacağı kirlilik konuşuldu. Panelin ardından düzenlenen forum bölümünde ise panele katılan kentliler de söz alarak, panelistlere katkıda bulundular.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri“Kazasız Kul Olmaz” 6 Aralık’ta Sergilenecek


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org