Süleymanpaşa’ya Bahar Geliyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Süleymanpaşa 14 Mart 2020 Bu Haber 374 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Süleymanpaşa’ya Bahar Geliyor

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev yapan Park ve Bahçeler Birimi, mart ayının gelmesi ve hava sıcaklıklarının artması ile birlikte çalışmalarını hızlandırdı.

OTLARI BİÇİP ÇİÇEK EKİMİ YAPIYOR

Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait çay bahçelerinde otların temizlenmesi ile çalışmalara başlayan ekipler, çiçek ekimi çalışması ile de şehrin güzelleşmesi adına ilk adımı attı.

PEYZAJ ÇALIŞMALARI İLE FARK YARATIYOR

Birçok noktada gelen talepleri de dikkate alarak harekete geçen Park ve Bahçeler Birimi, yabani otlara karşı ilaçlama çalışması da gerçekleştirirken yaptığı peyzaj çalışmaları ile de atıl durumda kalmış alanların görsel olarak aslında ne kadar değerli olduğunu gösterdi.

 “BİZİM ŞEHRİMİZ HİÇBİR YERDE OLMAYAN GÜZELLİKLERE SAHİP”

Yapılan çalışmaları değerlendiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Mart ayı ile birlikte sıcaklıklardaki yükseliş bizi bahara ve yaza hazırlığa sevk etti. Bizim şehrimiz hiçbir yerde olmayan güzelliklere sahip. Bu güzellikleri ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. Birkaç gün içinde Süleymanpaşa’nın dört bir yanında yaşanan değişimi görsel olarak da görmeye başlayacaksınız. Ekiplerimiz belirlenen program dahilinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yeni bir ayın, yeni bir mevsimin, yeni bir dönemin tüm hemşerilerime sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org