Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi ile NKÜ Arasında Protokol

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Namık Kemal Üniversitesi ile Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.
Haber Süleymanpaşa 30 Eylül 2019 Bu Haber 234 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi ile NKÜ Arasında Protokol

Protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Şenol protokolü imzaladı.

Törende Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Genel Sekreter Murat Kamil Tırpancı, Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Moralar, Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Hatice Oğuz ve Başkan Yardımcısı Arzu Haşim de bulundu.

Eğitimde iş birliği protokolü kapsamında Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, NKÜ’nün akademik çalışmalarından, mekanlarından ve sosyal kültürel faaliyetlerinden yararlanarak, eğitimlerine katkı sağlayacaklar.

Günün anısına Okul Aile Birliği Başkanı Hatice Oğuz’un öğrencilerin yaptığı kolonyaları Rektör Şahin’e takdim etmesi ile program son buldu.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriEvden Kaçtıktan Sonra Bulduğu Kızını 2 Kurşunla Öldürdü


GÜNDEM 12 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da kaçak içki


GÜNDEM 11 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTrakya‘da 302 Bin Fidan Toprakla Buluşturuldu


GÜNDEM 11 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKozuva: Türk-Romen İşbirliğinin Gücüne İnanıyoruz


GÜNDEM 11 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org