Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği‘nden Ziyaret

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Sadık ve mahalle muhtarları, Muhtarlar Günü nedeniyle Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.
Haber Süleymanpaşa 19 Ekim 2019 Bu Haber 184 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği‘nden Ziyaret

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Kadir Albayrak, muhtarların yerel yönetimlerde çok önemli bir yerde olduğunu belirtti ve "Biz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde muhtarlarımızın da görüşlerini aldık. Ben bu vesile ile kendilerinin 19 Ekim Muhtarlar gününü kutluyor ve nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Dernek Başkanı Mahir Sadık da Başkan Kadir Albayrak'a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Öte yandan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayak, Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak muhtarlara değer verdiklerini ifade eden Albayrak, “Muhtarlık kurumu, demokrasimizin temel bir unsuru ve ilk basamağıdır.

Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlık teşkilatı, Osmanlı Sultanı II. Mahmut tarafından İstanbul nüfus sayımı dolayısıyla 19 Ekim 1829 yılında yayınlanan bir ferman ile kurulmuştur. Teşkilatın temelinin atıldığı 19 Ekim günü, Muhtarlar Günü olarak kutlanmaktadır.

Ülkemizin yer yerinde halkımızla her zaman iç içe olan muhtarlarımız, görevlerini sevgi, fedakârlık ve üstün bir gayret ile yerine getirmektedirler. Vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunların çözümüne katkı sunan muhtarlarımız, aynı zamanda devletimizin gören gözü ve duyan kulağı durumundadırlar.

Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak muhtarlarımıza değer veriyor, her yıl düzenlediğimiz çalıştaylarda onların istek ve önerilerini dinliyoruz. Bu sene Muhtarlar Çalıştayımızın 6'ncısını gerçekleştirdik.

Tekirdağ'ın geleceğine yön veren proje ve yatırımlarımızı hazırlarken muhtarlarımızın görüş ve önerilerini de dikkate alıyoruz. "Sevdamız Tekirdağ" diyerek çıktığımız hizmet yolunda, katılımcı demokrasi anlayışımızın bir gereği olarak muhtarlarımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle demokrasimizde büyük önemi olan muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, 19 Ekim Muhtarlar Gününü en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Çatıdan Düşen İşçi Yaralandı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞarköy'de 97'nci Yıl Kutlamaları


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da TAG Toplantısı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org