Süleymanpaşa Belediyesinden Çocukların Ruhsal ve Zihinsel Gelişimine Destek

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, 0-8 yaş arası çocuklara ücretsiz olarak sağlıklı bir gelecek sağlamak için psikolojik danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra ailelere yönelik verdiği destek ile de fark yaratan bir hizmet olarak öne çıkıyor.
Haber Süleymanpaşa 7 Mart 2020 Bu Haber 327 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinden Çocukların Ruhsal ve Zihinsel Gelişimine Destek

ANNE VE BABALARA DA SEMİNER VEREREK ÇOCUKLARIYLA BAĞINI KUVVETLERİNDİRİYOR

Çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimlerini değerlendirmek için etkinlikler planlayan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, anne ve babalara yönelik de seminerler ile çocuklarıyla bağını kuvvetlendiriyor.

BİRÇOK SORUNUN ÇÖZÜLMESİNE BÜYÜK ORADAN KATKI SAĞLIYOR

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi çocukların yeme alışkanlıkları, uyku problemleri, dil gelişimi, tuvalet eğitimi, sütten kesilme süreci, kardeş kıskançlığı, tırnak yeme, parmak emme, korkular, tikler, teknoloji bağımlılığı, mastürbasyon, içe kapanıklık, davranış bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite konularında ailelerin yanında olarak sorunun büyük oranda çözülmesini sağlıyor.

EN GÜNCEL GELİŞİM TESTLERİNİ UYGULUYOR

Bender-Gestalt Testi ,Koppıtz İnsan Çizim Testi, Benton Görsel Bellek Testi ,CAT ( Çocuklarda Tematik Algı Testi),Louisa Duss Psikanalitik Hikâyeler Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Ankara Gelişim Envanteri, OKHT (Okula Hazırlık Değerlendirme Testi),Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Gesell Gelişim Figürleri Testi ve dikkat testleri ile ruhsal ve zihinsel gelişimi takip eden Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, en güncel testleri ve yöntemleri çocukların gelişimi için takip ederek uyguluyor.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org