Süleymanpaşa Belediyesi 8 Okula Spor Malzemesi Dağıttı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından, ilçede bulunan 5 ortaokul ile 3 ilkokula top, forma ve tatami dağıtıldı. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tarafından okullara teslim edilen malzemeler çocukları sevindirdi.
Haber Süleymanpaşa 21 Şubat 2020 Bu Haber 1059 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi 8 Okula Spor Malzemesi Dağıttı

   Süleymanpaşa Belediyesi, okullardaki sportif etkinliklere çocukların katılımını arttırmak amacıyla hayata geçirdiği proje kapsamında 8 okula daha spor malzemesi hediye etti.

   İlçedeki Yunus Emre Ortaokulu, Karadeniz Ortaokulu, Mediha-Mehmet Tetikol Ortaokulu, Bahçelievler Ortaokulu, Fevzi Çakmak Ortaokulu ve Şehit Piyade Er Ercan Ay İlkokulu, Bahçelievler Ortaokulu, 13 Kasım İlkokulu ile Aydoğdu İlkokulu’na yer minderi (tatami), futbol, voleybol ve basketbol topu ile sportif aktivitelere giymeleri için forma verildi.
   Spor malzemelerinin teslim programına katılan Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, çocuklarla kucaklaşarak sevinçlerine ortak oldu.
   İlçe genelindeki okulların ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkan Yüksel, “Çocuklarımızın mutluluğunu görmek çok güzel. Onların okullarındaki sportif aktivitelere katılımlarını arttırmak ve spora teşvik amacıyla verdiğimiz desteklerin karşılık bulacağını ümit ediyorum.” diye konuştu.
   Spor malzemelerinin teslim edilmesinin ardından okul yöneticileriyle de görüşen Başkan Yüksel, okullarda tespit edilen eksiklerin giderilmesi yönünde de çalışmalar yapacaklarını söyledi. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org