Stratejik Plan Çalışmaları Toplantısı Düzenlendi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 7 Eylül 2019 Bu Haber 113 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Stratejik Plan Çalışmaları Toplantısı Düzenlendi

Çorlu Belediyesi, gelecekteki 5 yıl boyunca yol haritası olacak Stratejik Plan çalışmaları ile ilgili toplantı düzenledi.  Kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Çorlu Belediyesi’nin 2020-2024 yıllarını kapsayan hedefleri konuşuldu.

Çorlu Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından düzenlenen Stratejik Plan toplantısında Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, başkan yardımcıları ve kurum müdürleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Sarıkurt faaliyete geçirdikleri projeler ve faaliyetlerden bahsetti.

‘Omuz Omuza Çalışmalıyız’

Belediyenin 5 yılını kapsayacak stratejik plan sürecine ilişkin değerlendirmede bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Hepimiz 273 bin nüfuslu kentimizde hiçbir ayrım gözetmeksizin kaliteli hizmet vermek için çaba gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu, huzuru ve güveni için ekiplerimizle çalışıyoruz. Yalnızca belediye çalışanlarımızla değil aynı zamanda meslek birlikleri, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ile üniversite yetkilileri ve tabii ki vatandaşlarımızla birlikte omuz omuza çalışmalıyız. Herkesin görüş ve düşüncesini alarak hep birlikte kentimizi geleceğe taşıyacağız.” dedi.

Marka Şehir: Çorlu

Çorlu’yu marka şehir yapmak için gelecek 5 yıl boyunca belediyenin yol haritası olacak stratejik plan çalışmaları kapsamında düzenlenen toplantıda Başkan Sarıkurt’un ardından söz alan kurum müdürleri kendilerinin de çalışmalara katkıda bulunmak istediklerini; hem kentin hem de vatandaşların yaşam kalitesini yükseltecek projeler yapılması gerektiğini ifade ettiler.

Fikirler Masaya Yatırıldı

Toplantıda kentin gelecek 5 yılı ve sonrasına ilişkin projeler, ihtiyaçlar, fikirler ve stratejik hedefler masaya yatırılırken, Başkan Sarıkurt ortak akıl ile şehrin yönetiminin önemine vurgu yaptı. Verimliliği artırmak ve daha kaliteli hizmet sunabilmek açısından düzenlenen toplantıda stratejik plan çalışmalarının altı çizilerek Çorlu’nun günümüzdeki ve gelecekteki başarısı konuşuldu.

Başkan Sarıkurt, stratejik plan hazırlıkları kapsamında düzenlenen toplantıya katılımları dolayısıyla kurum müdürlerine teşekkür etti. Başkan yardımcıları ve müdürler ile görüş alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara’da 5 Bin Kişinin Katılımıyla Yağmur Duası Yapıldı


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da, 286 Milyar Metreküp Doğal Gaz Rezervi Heyecanı


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇanakkale Kardeş Kent Elçisi Neşe Yıldız


GÜNDEM 19 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org