Sosyal Yardım İşleri Tek Binada Toplanacak

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 18 Şubat 2020 Bu Haber 189 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Sosyal Yardım İşleri Tek Binada Toplanacak

Süleymanpaşa’da, hali hazırda aynı sokak üzerinde 4 ayrı noktada bulunan kiralık işyerlerinde hizmet veren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü kendi binasına taşınacak. Mülkiyeti Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait olacak yapının inşa edileceği alanda çalışmalar başladı.

   Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, kiralık hizmet binalarında faaliyetini sürdüren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı birimlerin tek noktada toplanacağını açıkladı.
   Süleymanpaşa Belediyesi olarak inşa edilecek binada Aşevi, Hayır Çarşısı, Sağlık Şube, Evde Bakım Hizmetleri, Buzhaneler ve Bakliyat Depoları gibi bir çok hizmet biriminin yer alacağını anlatan Başkan Yüksel, “Hali hazırda aynı sokakta 4 ayrı kiralık işyerinde faaliyet gösteren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binamızın kendi mülkünü inşa etmek üzere Ya Allah Bilmillah! dedik. Müdürlüğümüze bağlı tüm hizmet birimlerinin tek binada yer alacağı projemizle Süleymanpaşa’mıza hakettiği hizmeti vereceğiz. Şimdiden şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.
   Hafriyat çalışmalarının başladığı alanda incelemelerde bulunan Başkan Yüksel, yürütülecek çalışmaların planlamasını yaparak ekiplere işlerinde kolaylıklar diledi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org