SOLOTÜRK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ‘NDE

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Trakya Üniversitesi Havacılık ve Uzay Teknolojileri Topluluğu, SOLOTÜRK’ü 28 Mayıs 2019’da İktisat Fakültesi Prof. Dr. Fehmi Yıldız Konferans Salonu’nda ağırladı.
Haber Gündem 6 Haziran 2019 Bu Haber 135 kişi tarafından okundu.

tekirdağ SOLOTÜRK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ'NDE
Topluluk Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mukadder İğdi Şen, konuşmasında SOLOTÜRK F-16 Gösteri Ekibi’ne davetlerini kabul ettikleri için teşekkür ederek “Türk Hava Kuvvetleri tarafından kurulan SOLOTÜRK’ün amacı, Türk pilotlarının yeteneklerini göstermek ve gençleri havacılığa teşvik etmektir. Türk Yıldızları’ndan farkı, tekli gösteri olmasıdır. SOLOTÜRK logosu üzerinde bulunan kartal başı Türk Hava Kuvvetleri’nin sembolüdür. Altın renkli ay yıldız, Türk milletine verilen değeri simgeler. Uçağın üstündeki gümüş renkli tek yıldız, 21. yüzyılın yıldızıdır. Kanattaki kartal ise havacılık ruhundaki özgürlüktür.” dedi.
 
SOLOTÜRK F-16 Gösteri Ekibi bir sunum gerçekleştirerek öğrencilerin sorularını cevapladı. Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Hakan Akıncı program sonunda SOLOTÜRK’e katılımlarından dolayı plaketlerini takdim ederken "Yılın 12 ayı en zorlu koşullarda Ülkemizin bekası için mücadele veren Kahraman Türk Ordusu'na ve ismini dünya literatürüne altın harflerle yazdırmış olan SOLOTÜRK’e şükranlarımı arz ederim." dedi.
 
Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Barış Özkapı ve Havacılık ve Uzay Teknolojileri Topluluğu tarafından hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile etkinlik son buldu.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇamaşır Makinesinden Torba Torba Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri25 Bin Liralık Islak Mendil Hırsızlığına 5 Gözaltı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriMinibüsle Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org