“SİLİVRİ’YE HİZMET SEVGİ İSTER”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Silivri’ye hizmet etmek sevgi ister. Bizler de ilçemizin her köşesine sevgi ve aşk ile hizmet ulaştırma gayretindeyiz.” dedi.
Haber Gündem 17 Şubat 2020 Bu Haber 177 kişi tarafından okundu.

tekirdağ  “SİLİVRİ’YE HİZMET SEVGİ İSTER”

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Yaradılışımız sevgiyle başlar ve yaşamımız boyunca sevgi üzerinden şekil bulan bir ömür süreriz. Bu yüzden sevginin mucizevi etkisini hayatımızın her alanında görmemiz mümkündür. Çünkü sevgi; insanın özüdür, manevi varlığı ve en güzel anahtarıdır. Doğumdan ölüme kadar ki yolculuğumuza anlam katan değerler manzumesi gibidir. Sevgi, beraberinde sabır ve hoşgörüyü getirir; insanlar arasındaki ilişkiler sağlam bir zemin üzerine kurulur. Her işin temelinde sevgi olunca aşılamayacak engel, yapılamayacak iş ve çözülemeyecek sorun yoktur. Bizler de bu anlayış içerisinde görev yaparak ilçemizin her köşesine sevgi ve aşk ile hizmet ulaştırma gayretindeyiz. Çünkü Silivri’ye hizmet etmek samimiyet ister, gönül ister ve sevgi ister. Biliyoruz ki sevgi varsa başarı vardır, sevgi varsa mutluluk vardır. Değerli hemşehrilerim, Dünyada ve coğrafyamızda gelişen olaylara baktığımızda, Türk milleti olarak üretmekten ve çalışmaktan başka çaremiz yoktur. Herkes işini severek yapmalı ve özveri içerisinde yerine getirmelidir. Çünkü hepimizin bu vatana karşı sorumlulukları vardır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.’ sözü kulağımıza küpe olması gereken bir sözdür. Bu temennilerin yanı sıra, dualarımız vatan aşkıyla yanıp tutuşan; candan, yardan ve serden geçme pahasına görev yapan Mehmetçiğimizledir. Allah yar ve yardımcıları olsun. Milli ve manevi değerlerine, işine ve eşine sevdası olan herkesin sevgililer gününü kutluyorum.”     

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org