Seyahat Acentaları Destek Bekliyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Trakya Başkanı Orhan Çebi, tüm dünyayı etkisi altına alan Yeni tip Coronavirüs salgını sebebiyle seyahat acentalarının zor durumda olduğunu ve yardım beklediğini belirtti. Çebi yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Korona Virüsü salgını, insan hayatı ve sağlığı üzerindeki elim etkilerinin sonucu olarak, küresel ticaret ve dünya ekonomisini de ciddi şekilde etkilemektedir.
Haber Gündem 25 Mart 2020 Bu Haber 336 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Seyahat Acentaları Destek Bekliyor

Özellikle turizm endüstrisi, Korona Virüsü salgınından en çok etkilenen sektörlerin başında gelmektedir. Alınan önlemler ekonomiye bir nebze nefes aldıracaktır. Fakat bu amansız salgının, getirdiği ekonomik sonuçlardan en fazla Seyahat Acentacılığı sektörü ve TÜRSAB üyeleri etkilenmiştir.

Acenta ve Tur Operatörlerimizin, salgın bitse dahi 9 ay iş yapamayacağı kesinleşmiştir.

Bu nedenle aşağıdaki önerilerimizin de göz önüne alınarak acentelerimize özel bir çalışma yapılması, ülke ekonomimizin lokomotif sektörü turizm açısından çok önemlidir.

Tatilcilerin yaşanan salgın sonrası, özellikle yaz rezervasyonlarını iptal yolunu tercih etmeleri de doğru bir eylem değildir. İptal sigortası kapsamında olan rezervasyon sahipleri, tatilden 3 gün öncesine kadar gerekçe sunmadan iptallerini gerçekleştirebilirler. Fırsatları kaçırmamak adına en doğru seçenek ertelemek olacaktır.”

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org