SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE 18 ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Çerkezköy Belediyesi Nikah Salonu’nda yoğunluk yaşandı. Bu özel günde 18 çiftimiz düzenlenen törenlerle dünya evine girdi.
Haber Gündem 17 Şubat 2020 Bu Haber 210 kişi tarafından okundu.

tekirdağ SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE 18 ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ

  14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Belediyede nikah kıydıran çiftlerimizden biri de polis memuru Ertuğrul Aydoğan ile öğretmen Buket Şen oldu. Genç çiftin nikahlarını Belediye Başkanı Vahap Akay kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini ise Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya ile çiftin arkadaşları Oktay Dürümlü ve Ezgi Kurt yaptı. Genç çiftin nikahlarını kıyan Belediye Başkanı Vahap Akay, çifte bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diledi ve evlilik cüzdanını geline takdim etti.

   Ayrıca sevgililer Günü nedeniyle Belediyeye müracaat eden Sevgi Kuş – Yavuz Gür, Sultan Korkmaz – Mehmet Kaya, Ecem Şule Karabulut – Sefa Özdemir, Meryem Köse – Gökhan Minareci, Beyire Bahar Karataş – Özcan Sağlam, Hediye Talay – Seyit Hanbaz, Elif Güvercin – Murat İnce, Sevgi Azkaç – Ahmet Polatcı, Büşra Nur Yamaklık – Mennan Katman, Türkev Günal – Ceyhun Çetin, Elif Seda Akdemir – Atanur Soydan, Birgül Çokgezer – Rıdvan Kale, Emine Ürkmez – Alper Açar, Hilal Uzunsel – Faruk Ayan, Mehmet Gök – Yeşim Uyar, Gamze Dayıoğlu – Gürkan Karanfil ile Evren Yılmaz – Katsıaryna Bukaı çiftlerinin nikahları da Belediye Nikah İşleri Müdürü Kenan Çetin tarafından kıyıldı.  

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org