“ŞEN MAKAS” ÇERKEZKÖYLÜ TİYATRO SEVERLER İÇİN SAHNELENECEK

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
“Şen Makas” adlı tiyatro oyunu, Çerkezköy Belediyesi’nin kültür – sanat etkinlikleri kapsamında 24 Şubat Pazartesi günü saat 19:00’da Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.
Haber Gündem 20 Şubat 2020 Bu Haber 150 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “ŞEN MAKAS” ÇERKEZKÖYLÜ TİYATRO SEVERLER İÇİN SAHNELENECEK

  Amerikan Tiyatro tarihinin en uzun süreli oynanan oyunu olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na geçen “Şen Makas” üç yıldan bu yana Türkiye’nin pek çok yerinde kapalı gişe oynayarak rekora doğru ilerliyor. İnteraktif seyircinin katılımıyla oyunda işlenen bir cinayet çözülüyor ve her oyunda farklı bir sonuç elde ediliyor.

   Paul Portner’ın yazdığı, yıllar önce Türkiye’ye Tiyatrokare’nin getirttiği oyunun yeni versiyonu, Nedim Saban tarafından yorumlandı. Anıl Ateş Işık’ın sahne tasarımını yaptığı oyunda, Melek Baykal, Bülent Seyran, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler, Müge Kement ve Jess Molho oynuyor.

   Şen Makas adlı tiyatro oyununun 24 Şubat Pazartesi günü saat 19:00’da Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneleneceğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, tüm Çerkezköylü tiyatro severleri oyunu izlemeye davet etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org