“Sen Ben Biz Olmak” Konseri

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çanakkale Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında Çanakkale Barış Korosu, ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi’nde muhteşem bir konser verdi. başlayarak iki saat boyunca yüksek tempo ile devam etti.
Haber Gündem 4 Mart 2019 Bu Haber 186 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “Sen Ben Biz Olmak” Konseri

“Geçmişin Çocukları ile Sen Ben Biz Olmak” ismiyle sahne olan Çanakkale Barış Korosu 7’den 70’e herkesin içindeki çocuğa seslendi.

Öğr. Gör. Mete Gökçe Şefliğinde, farklı mesleklerdeki bireylerden oluşan ve 2014 yılından bu yana polifonik olarak çocuk şarkıları seslendiren Koro, bitmeyen enerjileri ve renkli kostümleriyle eğlenceli bir gece sunarak, dinleyenlerden tam not aldı. 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın da katıldığı gecenin sonunda Koro, Başkan Gökhan’a teşekkür ederek, tüm koristlerin imzaladığı Çanakkale Barış Korosu tişörtü hediye etti. Başkan Gökhan ise konserden aldığı keyfi dile getirerek, gecenin anısına Koro Şefi Gökçe ve konseri sunan Yasemin Açıkgöz’e Geleneksel Çanakkale Seramiği takdim etti.   

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ'da, Dere Yatağında Erkek Cesedi Bulundu


GÜNDEM 21 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 35 Kaçak Göçmen Yakalandı


GÜNDEM 21 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriTüketici Hakem Heyetine Başvuru Süreci Nasıl İşler?


GÜNDEM 21 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org