Saygın Adaylığını Açıkladı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Saygın: “Birlik Beraberlik İçinde Kongre Yapacağız”
Haber Süleymanpaşa 20 Şubat 2020 Bu Haber 318 kişi tarafından okundu.


Şener Zeynel Saygın, düzenlediği basın toplantısıyla CHP il Başkanlığı adaylığını açıkladı.

CHP İl Başkanlığında düzenlen Basın toplantısına CHP Tekirdağ İl Başkanı M.Ali Işıkgör, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Parti üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan CHP il Başkan Adayı Şener Zeynel Saygın, tüm ilçe teşkilatlarının kendisini desteklediğini ifade etti.

Seçildiği takdirde canla başla çalışacağını da ifade eden Saygın, şunları kaydetti; ”Örgütümüzün genel kanaati; şahsım üzerimde uzlaşı sağlarsa, aday olacağımı daha önce ifade etmiştim. Şimdi bu uzlaşının oluştuğu kanaatindeyim. İlçe örgütlerimizin ortak adayı olarak; bu onurla partimizin 37. İl Kongresinde İl Başkan Adayıyım.  Yurdumuzun tarihsel ve felsefi birikiminden alan Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl Başkanlığı görevi tarafıma verildiği takdirde; yönetimimiz ve tüm örgütümüzle birlikte sorumluluk duygusu ile canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ülkemiz ve milletimiz; iktidar partisinin yanlış politikaları, evrensel ve milli değerlerden uzak inatçı dayatmaları yüzünden bugün hazin bir duruma düşürülmüştür. Sınırlarımız dışında, yabancı ajansların güdümündeki İhvan örgütü hayranlığı ile teröristlere yönelecek harekâtın hedefi Suriye Rejim Güçlerine döndürülmüştür. Keza Libya’da da uygulanan yanlış politikalar herkesin malumudur. Dış politikada sıfır sorun sloganıyla yola çıkan AKP iktidarı bugün maalesef sıfır dost bırakmıştır. Sonuç olarak; komşularımızla olan ilişkilerimiz başta olmak üzere dış ilişkilerimiz sorunlar yumağı haline gelmiş ve ülkemizin yurtdışındaki saygınlığı zedelenmiştir. AK Parti iktidarının Trakya bölgesine yönelik projelerinin yarattığı sosyal ve ekonomik tehditler, Trakya’mızda kuraklık ve iklim değişikliği başta olmak üzere, çevre sorunlarına yol açacak projeler de bizleri yakinen ilgilendirmektedir. Geleceğimize yönelik yanlış uygulamalar karşısında etkin bir mücadele azmi sergilemek, gelecek nesillere karşı hepimizin ortak borcudur. Başta Tekirdağ ve Trakya Bölgemiz olmak üzere ülkemizi bu hazin tablodan kurtaracak yegâne formül Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarıdır. Cumhuriyet Halk Partisi; 28–29 Mart 2020 tarihinde yapılacak kurultay sonrasında, Genel Merkezimiz, İl ve İlçe Örgütleri ile yeni bir atılımla iktidar yürüyüşünü hızlandıracaktır”

CHP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör ise Mahalli idareler seçiminde CHP’nin iktidara geldiğini ifade ederek, şunları kaydetti;” 31 mart Yerel seçimlerinden sonra CHP Türkiye’de iktidara geldi. Türkiye’de ekonominin yüzde 65’inin bulunduğu illerde CHP’li Belediyeler yönetimdedir. Nüfusun yüzde 51 ise CHP’li Belediyeler tarafından yönetiliyor. Biz İktidar olmak istiyoruz. Biz iktidara hazırız.  Bir birlik beraberlik içinde kongre yapacağız.  Biz Tekirdağ’dan birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğiz”

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun de Şener Zeynel Saygın’a başarılar diliyerek;”11 İlçe Başkanımızın birlikte karar almışlardı.  İktidara giden bir partiyiz. Millet İttifakı ile beraber yavaş yavaş merdivenleri tırmanıyoruz. Bu süreçte bizlere güvenin. Hep birlikte biz Türkiye olacağız.  Hep birlikte Tekirdağ’ı ayağı kaldıracağız” şeklinde konuştu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org