Sarıkurt Öğrencilere ´İyi Tatiller´ Diledi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
2019-2020 güz yarıyılının sona ermesiyle 50 bin öğrenci karnelerini aldı. Karnelerini alan öğrencileri mesaj yayınlayarak tebrik eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.” dedi.
Haber Çorlu 18 Ocak 2020 Bu Haber 292 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Sarıkurt Öğrencilere ´İyi Tatiller´ Diledi

9 Eylül 2019 Pazartesi günü ilk zilin çalmasıyla okul sıralarını dolduran öğrenciler bugün eğitim-öğretim yılının 1. dönemini tamamladı. Öğrenciler derslerdeki başarılarının karşılığı olan karnelerini alarak 15 gün sürecek yarıyıl tatiline başladı. 3 Şubat 2020 Pazartesi başlayacak bahar yarıyılına dek tatilin tadını çıkaracak öğrencilerin sevincini paylaşan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Derslerine ve sınavlarına emek vererek 1. dönemi başarıyla tamamlayan öğrencilerimizin heyecanına yürekten katılıyorum.” dedi.

‘Notlar Tek Başarı Ölçüsü Değildir’

Başkan Sarıkurt şunları söyledi: “Özverili bir şekilde çalışarak eğitim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrencilerimizin, okulun 2. yarısında da başarılı olacaklarına eminim. Eksiklikleri olan öğrencilerimizin ara tatilde derslerine daha sıkı çalışacaklarını düşünüyorum. Tabii karnelerde yer alan notların tek başına bir başarı ölçüsü olamayacağını belirtmek istiyorum. Özellikle anne ve babalara şunu söylemek istiyorum: Çocuklarımızın hevesini kırmadan onları ders çalışmaya teşvik etmeliyiz.

‘Başarılarının Devamını Diliyorum’

Sorumluluklarının farkında olmaları konusunda destek olmalı, her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Bunları bir belediye başkanı olarak değil, iki evlada sahip bir baba olarak söylüyorum. Eğitim ve öğretimin yaşamın temeli olduğunun altını çizerek öğrencilerimizin karne sevincini paylaşıyor, başarılarının devamını diliyorum. Hepinize iyi tatiller. ”

‘Öğretmenlerimizin Emeğini Takdir Ediyorum’

Mesajında öğretmenleri de unutmayan Başkan Sarıkurt, “Zor koşullarla karşılaşsalar da yılmadan görevlerini icra eden öğretmenlerimizin emeğini takdir ediyorum. Ulu Önderimiz ve Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.’ sözünü hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz. Siz değerli öğretmenlerimizin emeğinin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Özveriniz için her birinize tek tek teşekkür ediyorum.” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org