Sağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Malkara 25 Ocak 2020 Bu Haber 349 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Sağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek

Malkara Belediyesi, vatandaşları hareketsiz yaşam ile mücadele etmek ve sağlıklı bir yaşama teşvik etmek amacıyla ilçemizin belirli noktalarına “Sağlık İçin Yürü” sloganıyla ve üzerinde gidiş - geliş mesafeleri belirten tabelalar ilçemizin farklı noktalarına montajını gerçekleştirdi.

Hemşehrilerimizin sağlığını önemsediklerini belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Yürüme eylemi insan sağlığı için çok önemli bir fiziksel aktivitedir. İlçemizde yaşayan hemşehrilerimizin sağlığı için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce “Yürü Projesini” hayata geçirdik. Proje kapsamında ilçe merkezinde 6 yol güzergâhı belirledik. Ziraat Bankası Önünde bulunan Saat Kulesi merkez alınarak Geri Dönüşüm Tesisi, Gelincik Ana Okulu, Atatürk Bulvarı, 14 Kasım Caddesinde bulunan Kilise, Gelincik Kahvesi ve 19 Mayıs Parkı’ndan gidiş - geliş mesafelerini belirten tabelaların montajı çalışmasını yaptık. Mutlu insan olmanın en başı sağlıklı olmaktır. Sağlıklı yaşamak içinde düzenli olarak yürüyüş yapmalıyız. Bende ilçemizdeki hemşehrilerimi arabalarını park ederek sağlıklı yaşam için 7’den 70’e herkesi yürüyüş yapmaya davet ediyorum. Montajını gerçekleştirdiğimiz tabelalar ile hemşehrilerimiz yürüdükleri mesafeleri bilecekler. Böylelikle hemşehrilerimizi daha sağlıklı yaşamaya teşvik ederek, araç kullanımını da azaltıp çevreye katkı sağlamayı amaçlıyoruz.” Dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriMALKARA BELEDİYESİ İLÇEDE BULUNAN PARKLARI KAPATIYOR


GÜNDEM 23 Mart 2020
Malkara haberleri
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Malkara haberleri
 haberleriUzunköprü'de, toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Malkara haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org