SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK ALMAYA HAK KAZANILDI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Sağlık İl Müdürlüğünün bağlı Çorlu Devlet Hastanesi ve Tekirdağ Ağız Diş Sağlığı Hastaneleri için hazırladığı proje Trakya Kalkınma Ajansından destek aldı.
Haber Gündem 12 Aralık 2019 Bu Haber 128 kişi tarafından okundu.

tekirdağ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK ALMAYA HAK KAZANILDI

Tekirdağ Sağlık İl Müdürlüğü, Halka bilimsel bilgi ve veriler ile daha kaliteli hizmet sunabilmek için Çorlu Devlet Hastanesi ve Tekirdağ Ağız Diş Sağlığı Hastaneleri tarafından hazırlanan projeler  Trakya Kalkınma Ajansından Teknik Destek almaya hak kazandı.

Destek ile ilgili

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mahmut Şahin,  Sağlık İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr  Cengiz Becerir, Tekirdağ Ağız Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Halim Doğrusöz, Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Lütfi Çağatay Onar ve Hastane Yetkililerinin katılımlarıyla, Çorlu Devlet Hastanemiz tarafından hazırlanan “Palyatif Bakımda Güncel Yaklaşımlar ve Hemşirelik Eğitimi”, Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemiz tarafından hazırlanan “Sağlık turizminde kalitenin artırılması amacıyla Kalite Yönetim eğitimi İçin Eğiticinin Eğitimi” isimli projelerimizin sözleşmeleri imzalandı.

 

 

Tedavinin mümkün olmadığı terminal dönemin de, Çorlu Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan hemşire ve sağlık memurlarına “Palyatif Bakımda Güncel Yaklaşımlar ve Hemşirelik Eğitimi” adlı proje,  hastaları rahatlatacak ve onların hayat kalitesini en yüksek düzeyde tutacak teorik ve uygulamalı eğitimin öğrenilmesi amacıyla uzman eğitimcilerden toplam 28 saatlik iki gruptan oluşacak şekilde eğitim verilmesi planlandı. Eğitime sağlık tesislerinden 24 sağlık personeli  katılacaktır.

 “Tekirdağ’ın İncisinde Eğitimcilerin Mesleki Gelişimi İçin Eğiticinin Eğitimi” adlı proje, Hastanede daha etkin bir Kalite yönetim sisteminin oluşturulması ve kalite birim çalışanları ile yöneticilerin mesleki yeterliliklerini sağlayabilmeleri ve sağlıkta kalite akreditasyonun gereklerinin tam anlamıyla yerine getirilmesi amacıyla personelle toplam 28 saatlik iki gruptan oluşacak şekilde 4 günlük eğitim verilmesi planlandı.

Düzenlenen imza töreninde, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir yaptığı konuşmada; iki eğitimin de Müdürlüğümüz ve Halkımız için hayırlı olmasını temenni ederek, desteklerinden dolayı Trakya Kalkınma Ajansına teşekkür etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org