Sağlık Mahallesinde Asfaltlama Çalışması Devam Ediyor

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ergene Belediyesinin İlçe genelinde ki mahallelerde yapmış olduğu asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler önce ki gün de Sağlık Mahallesi Konuk Sokağı asfaltladı.
Haber Ergene 14 Eylül 2018 Bu Haber 255 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Sağlık Mahallesinde Asfaltlama Çalışması Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hummalı bir şekilde devam eden asfaltlama çalışmaları kapsamında ekipler önce ki gün Sağlık Mahallesi Konuk Sokağı asfaltladı. Ekipler sabah erken saatte mesailerine Konuk Sokaktan başlarken vatandaşlar yapılan çalışmaları memnuniyetle karşıladı.

Geçtiğimiz haftalar da Konuk sokakta kazı çalışmasında bulunan ekipler dolgu malzemelerinin sokağa serilmesinin ardından burada sıkılaştırma çalışmasında bulundu. Son olarak sıcak asfaltı zemine döken ekipler Konuk sokakta sıcak asfaltı döktü. Yapılan çalışmadan dolayı Ergene Belediyesine teşekkür eden mahalle sakinleri, “Belediyemizin Sağlık Mahallesinde yapmış olduğu asfalt çalışmaları ile mahallemiz yaşanılacak bir yere dönüştü” dediler.

Konuk sokağın asfaltlanmasının yanı sıra Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı bir diğer ekipte Edirne 9. Sokakta kazı çalışmasında bulunurken ilerleyen günlerde de bu sokakta da asfaltlama çalışmasında bulunulacak.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇorlu'da Bir Haftada 22 Trafodan Hırsızlık Yapıldı


GÜNDEM 15 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriParkta Ağaca Cesedi Asılı Bulundu


GÜNDEM 15 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriKamyonetten Düşen Saca Çarpmamak İçin Kaza Yaptı


GÜNDEM 15 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriDOĞUM SONRASI DEPRESYONUNA YOL AÇAN 1O NEDEN


GÜNDEM 15 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriŞarköy’de Meyveciliğe Büyükşehir Desteği


GÜNDEM 15 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleri"Can dostlarımızın her zaman yanındayız"


GÜNDEM 15 Ocak 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org