"Saadet Partisi Esnafı Dinliyor"

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Çorlu 7 Ocak 2020 Bu Haber 326 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Saadet Partisi Kamyoncu esnafının sorunlarıyla alakalı rapor hazırlıyor.

Saadet Partisi Tekirdağ il Başkan Yardımcıları Murat Vakitçi ve Avukat Muhammet Özkütükçü ile Saadet Partisi Çorlu ilçe Başkanı Aytuğ Aslan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Çorlu Kamyon Garajında, Kamyoncu esnafıyla buluştu.

Kooperatif yönetimiyle de görüşen heyet, esnafın içinde bulunduğu durumu tespit ve çözüm yolları hakkında istişarelerde bulundu.

"Saadet Esnafı Dinliyor" projesi kapsamında Kamyoncu esnafının da dertlerini dinleyip  ortak akılla çözüm üretmek amacında olduklarını ifade eden Saadet Partisi Tekirdağ il Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi:

Esnafın derdi ortada. İş yok. Olan işlerde de küçük esnaf müşkül durumda bırakılıyor. Kamyoncu esnafımızın takograf,  yetki belgesi, vergi, fatura kesimi, zaman sınırı,  köprü ve otoban ücretleri, park ve tesis sorunu, tuzak radarlar, yakıt gibi bir-çok sorunları var.

Bu sorunlar oldu bittiye getirilerek, yerel küçük esnafımızı uluslararası sermayenin dev lojistik firmalarına kurban edilemez. Ortak akılla Kamyoncu esnafımızın sorunları çözüme ulaştırılabilir. Bizler Saadet Partisi olarak esnafımızın yanındayız.

Buradaki tedbirlerimizi rapor haline getirip TBMM gündemine gelmesi konusunda Milletvekillerimize takdim edeceğiz” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org