Resim ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
2019 Yılı Ramazan ayı münasebetiyle “Ramazan ve İnfak” teması çerçevesinde yapılan Ortaokullar Arası Resim ve Kompozisyonu Yarışması’nın Ödül Takdim Töreni Tekirdağ İl Müftülüğü Toplantı Salonunda yapıldı.
Haber Süleymanpaşa 22 Ekim 2019 Bu Haber 184 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Resim ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

Ödül takdim programına İl Müftüsü İsmail İpek, İl Müftü Yardımcıları İsmail Hısım ve Melek Cingöz, yarışmada dereceye giren öğrenciler ve aileleri ile İl Müftülüğü personeli katıldı.

İl Müftüsü İsmail İpek tarafından yapılan selamlama konuşmasının ardından ödül takdimine geçildi.

Resim Yarışması birincisi Çerkezköy’den Marwa Shaban Ali’ye ve Kompozisyon Yarışması birincisi Malkara’dan Hiranur Harbutoğlu’na hediyelerini İl Müftüsü İsmail İpek takdim etti.

 

Resim Yarışması ikincisi Süleymanpaşa’dan Zeynep Nida Çağlak’a ve Kompozisyon Yarışması ikincisi Ergene’den Aleyna Öndarö’ye hediyelerini İl Müftü Yardımcısı İsmail Hısım takdim etti.

Resim Yarışması üçüncüsü Muratlı'dan Melisa Duygu Baykul'a ise hediyesini İl Müftü Yardımcısı Melek Cingöz takdim etti.

2019 Yılı Ortaokullar Arası Resim ve Kompozisyon Yarışması Ödül Takdim Töreni, yapılan sohbet ve ikramların ardından sona erdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMinibüsle Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü


GÜNDEM 13 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org