RENKLİ YIL SONU GECESİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Malkara Belediye Akademisi kursiyerlerinin hazırladığı “Malkara Belediye Akademisi Yıl Sonu Gecesi” etkinliği, Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen renkli gösteriler ile başladı.
Haber Malkara 11 Haziran 2019 Bu Haber 70 kişi tarafından okundu.

tekirdağ RENKLİ YIL SONU GECESİ

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği “Malkara Belediye Akademisi Yıl Sonu Gecesi”  etkinliğine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile eşi Seda Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Birsen Karataş, muhtarlar, öğretmenler, kursiyer öğrenciler, aileleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul,  “Malkara Belediye Akademisi Yıl Sonu Gecesi” etkinliği öncesi Belediye Akademisi kursiyerlerinin bir yıl boyunca emek verip, ter dökerek canla, başla hazırladıkları el emeği ürünlerinin sergilendiği sergilerini gezip, yapılan çalışmaları yakından inceleyerek, kursiyerlerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 “Malkara Belediye Akademisi Yıl Sonu Gecesi” etkinliği saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı açılış konuşmasında; “Belediye Akademisi, geçtiğimiz dönem Malkara’lı hemşehrilerimiz için yaptığımız büyük ve umut dolu bir hizmet oldu. Belediye Akademimizi tek bir amaç için faaliyet geçirmedik, hemşehrilerimizin siyasi, sosyal ve ekonomik farklılıklarını ortadan kaldırıp, hemşehrilik bilinci altında birlik ve beraberlik duygusunu yaşatmak bizim en temel amacımız.

Belediye Akademisini faaliyete sunmamızdaki bir diğer amaç ise, hemşehrilerimizin daha fazla üretebilmesi, çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması, hem kişisel gelişimde, hem de sanatsal açığı kapatabilmeleridir.

Belediye Akademisi amacına uygun bir şekilde 24 kurs ve 800'den fazla kursiyeri ile Malkaralı hemşehrilerime hizmet ediyor.

Bu anlamda, Belediye Akademisi yıl sonu gecesinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bizlerin Malkara'ya yaptığı yatırımların en büyük amacı, gelecek nesillere daha güzel, daha yaşanabilir ve daha modern bir Malkara bırakabilmektir.

Çocuklarımızdan benim bir isteğim var;

Yaz tatilini kendilerine faydalı olabilecek şekilde değerlendirsinler. Kitap okusunlar, kişisel gelişimlerine önem göstersinler. Kent Konseyi Çocuk Meclisi kurarak, çocuklarımızı da kent yönetimine ortak etmeyi düşünüyoruz ve bu konuda ailelerimizin desteğini bekliyoruz.“ dedi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un konuşmasının ardından Malkara Belediye Akademisinde yıl boyunca eğitim alan kursiyerlerin hazırladıkları Drama, Piyano, Jimnastik Grupları ve Halk Oyunları gösterilerini programa katılan vatandaşlara sergilediler.

Belediye Akademisi Kursiyerlerinin gösterilerinin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Akademisinde düzenlenen kurslara katılan kursiyerlere katılım belgelerini takdim etti.

Belediye Akademisi kursiyerlerinin hazırladığı el emeği ürünleri sergisi 11 – 12 Haziran 2019 tarihlerinde açık olacak olup, ürünler satışa sunulacaktır.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTarım ve hayvancılık için 7/24 çağrı merkezi talebi


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriGÜNEKAB Meclis toplantısı 18 Haziran’da


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriTOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA KLİMA DENETİMİ


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleri“TOPLUMUN NABZINI YAKALAMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriBıçaklanarak öldürülen Kadının Eşi Ve Oğlu Tutuklandı


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org