Rektör Şahin Çerkezköy Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker, NKÜ Genel Sekreteri Murat Kâmil Tırpancı, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Arabul NKÜ Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
Haber Gündem 8 Kasım 2019 Bu Haber 67 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rektör Şahin Çerkezköy Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

Bu ziyarette Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’i Çerkezköy Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Erdinç Uzun, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Müjgan Yılmaz ve Öğr. Gör. Gökçe Keman, Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu Üyesi Hayrabolu Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Moralar ve Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Halil Nusret Buluş karşıladılar.

Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Erdinç UZUN, Rektör Şahin ile Çerkezköy Meslek Yüksekokulda bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, okulun coğrafi konumu ve fiziki alt yapısı, programları ve öğrenci sayıları hakkında bilgi verdi.

 Akademik ve idari personel ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Rektör Şahin, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin fiziksel gelişimi, akademik yapılanması ve eğitim-öğretim anlayışıyla, Türkiye’deki üniversiteler arasında daha iyi bir konuma gelmesi için sıkı bir çalışma yürüttüklerini dile getirdi. Çerkezköy Meslek Yüksekokulunun konumu itibariyle üniversite- sanayi iş birliğine de değinen Rektör Şahin aynı zamanda üniversite-şehir bütünleşmesini vurgulayarak bu alandaki çalışmaların hayata geçirilmesinin önemine de değindi.

Akademik ve idari personelin görüş, beklenti ve önerilere dair değerlendirmelerde bulunmasının ardından toplantı son buldu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇamaşır Makinesinden Torba Torba Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri25 Bin Liralık Islak Mendil Hırsızlığına 5 Gözaltı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org