Rasim Yüksel’den İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel İlköğretim Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Haber Ergene 11 Eylül 2019 Bu Haber 172 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel’den İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Başkan Yüksel mesajında ‘ Eğitim, hayat boyu devam eden gelişen değişen ve kendisini yenileyen bir süreçtir. Türkiye’nin daha güçlü, daha çağdaş ve saygın bir konumda bulunması eğitimle mümkündür.  Bunu da sağlayacak olan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizdir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerleyerek çağdaş ülkeler arasında yerimizi alabilmemiz için araştırma, sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve değerlendirebilen, bilimsel gelişmeleri takip eden öğrenciler yetiştirerek verdiğimiz eğitim öğretimin kalitesini arttırmak zorundayız’ dedi.

Yüksel ayrıca ‘ İnsan varoluşundan beri, yeni şeyler öğrenmek ve bilgiye sahip olmak istemiştir. Bundan dolayı tarih boyunca sürekli çalışmış, araştırmıştır. Gelişmiş toplumlarda bilgi; güç ve otoritedir. Bilgiye ulaşmak için ise modern teknoloji ile donatılmış kurumlara ihtiyaç vardır. Bu kurumlar okullardır. Okullarımızın amacı; öğrencileri bilgilendirerek, hayata ve geleceğe hazırlamaktır.

Yeni bilgiler yeni dostluklar, güzel günler ve aydınlık fikirlere kavuşmamız dileğiyle tüm öğrencilerimizin İlköğretim Haftasını kutlar, yeni öğretim yılının, okullarımızın saygıdeğer yöneticileri, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum’ ifadelerine yer verdi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ'a 3 Şehit Ateşi Düştü


GÜNDEM 28 Şubat 2020
Ergene haberleri
 haberleriNKÜ Trakya Kariyer Fuarında Temsil Edildi


GÜNDEM 28 Şubat 2020
Ergene haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org