Rasim Yüksel Sevgililer Günü Dolayısıyla Vatandaşlara Çiçek Dağıttı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Ergene 15 Şubat 2020 Bu Haber 238 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Sevgililer Günü Dolayısıyla Vatandaşlara Çiçek Dağıttı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla İlçe merkezinde vatandaşlara karanfil dağıtarak Ergene halkının sevgililer gününü kutladı. Ergeneli vatandaşlar sevgililer gününde kendilerini unutmayarak çiçek dağıtan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkür ettiler. 

Bu yılda geleneği bozmadan ilçede 14 Şubat Sevgililer Gününü kutlayan Belediye Başkanı Rasim Yüksel, sabahın erken saatlerinde mesai gözetmeksizin vatandaşları karşılayarak, çiçek takdiminde bulundu. 

Başkan Yüksel, “Sevmenin veya sevgili olmanın zamanı, tarihi veya bir günü olmaz. Ama en azından böyle bir günde sevginin daha yoğun hissediliyor, algılanıyor olması önemli. Sevgi, umuttur, kaynaşmaktır, sabırdır, emektir. Sevgiyle çıktığınız yolda sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir yaşam diliyor, sevginin var olduğu bir dünyayı gelecek nesillere bırakabilme temennisi içinde 14 Şubat Sevgililer Gününüzü kutluyorum’ ifadelerine yer verdi. 

14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle çiçek dağıtılmasını vatandaşlar da büyük memnuniyetle karşıladı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org