Rasim Yüksel Sergi Açılışına Katıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Orion AVM’de Ergene Belediye Başkan Yardımcısı İnşaat Mühendisi Mehmet Cebeci ve Marangoz ustası Hasan Özlem’in yapmış olduğu Karma Sergi açılışına katıldı.
Haber Ergene 2 Aralık 2019 Bu Haber 60 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Sergi Açılışına Katıldı

Orion AVM’de Ergene Belediye Başkan Yardımcısı İnşaat Mühendisi Mehmet Cebeci ve Marangoz ustası Hasan Özlem tarafından Karakalem, Pyrograpy, Su Kabağı Boyama, Ahşap Kütük Sanatı Örnekleri Karma sergisinin açılışı gerçekleşti. Açılış kurdelesini Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Başkan Yardımcıları Mehmet Cebeci, Ayça Albayraktar ve Yüksel Baydarlı kesti.

Ergene Belediyeci Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı sergide konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu güzel eserlerinden dolayı Belediye Başkan Yardımcımızı ve Marangoz ustası Hasan Özlem’i kutluyorum. Gerçek bir sanatkârlar, ellerine emeklerine sağlık. Ergene Belediyesi olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduk, destek verdik destek vermeye devam da ediyoruz. Yapılan eserleri incelediğimizde gerçekten takdir ettim, bu güzel el emeklerinin, el işlemelerinin ve serginin açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Ergene haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Ergene haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Ergene haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Ergene haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Ergene haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org