Rasim Yüksel Sağlık Çalışanlarını Alkışladı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ailesi ile birlikte saat 21.00’da evinin balkonuna çıkarak koronavirüs salgını ile mücadelede gece gündüz özveriyle çalışan sağlık çalışanlarını 1 dakika boyunca alkışlayarak teşekkür etti.
Haber Ergene 24 Mart 2020 Bu Haber 429 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Sağlık Çalışanlarını Alkışladı

Türkiye bütün imkanlarını seferber ederek koronavirüsüyle mücadeleyi sürdürüyor. Bu süreçte fedakar sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “3 gün her akşam saat 21.00’da pencere ve balkonlarımızdan alkışlar ile teşekkür edelim” çağrısı ile ülkenin her yerinde sağlık çalışanlarına teşellür edildi.  Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve ailesi de saat 21.00’da evinin balkonundan 1 dakika süre ile alkışlarıyla sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

“ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ”

Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan neredeyse küresel bir salgın haline gelen koronavirüs salgınında özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Yüksel, “Sağlık çalışanlarımızı ne kadar alkışlasak azdır, evlerinden, ailelerinden feragat ederek insanların sağlığı için gece gündüz demeden hastanelerde görevlerinin başında bulunan sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. Vatandaşları Evde kal çağrısına uymaları konusunda uayaran Başkan yüksel, “65 yaş üstü vatandaşlarımız özellikle evlerinden dışarı çıkmamalılar, virüse karşı hepimiz önlemlerimizi almalıyız, hijyen kurallarına uyarak hareket etmeliyiz” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org