Rasim Yüksel Pazarcı Esnafına ve Vatandaşlara Aşure İkram Etti

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Velimeşe Mahallesi semt pazarlarında pazarcı esnafına ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Haber Ergene 12 Eylül 2019 Bu Haber 104 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Pazarcı Esnafına ve Vatandaşlara Aşure İkram Etti

Aşure Günü’ olarak bilinen Muharrem ayının 10. günü dolayısıyla Ergene Belediyesi tarafından aşure ikramına başlanıldı. Geleneksel hale dönüştürülen aşure dağıtımlarında Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Velimeşe Mahallesi semt pazarlarında pazarcı esnafına ve vatandaşlara aşure ikram etti.

Sadece aşureyi değil birliği, beraberliği, sevgiyi ve kardeşliği de paylaştıklarını kaydeden Başkan Yüksel, “Farklılıklarımız bizim zenginliklerimizdir. Bunu aşurede de görüyoruz. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın Muharrem Ayı mübarek olsun” dedi.

Velimeşe Mahallesi semt pazarında gerçekleşen aşure ikramında Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Mehmet Cebeci, Yüksel Baydarlı, Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri Hasan Demirkol ve Erhan Baştak’ta katıldı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriErgene’de Biz Büyük Bir Aileyiz


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ’daki Bisiklet Tutkunları Ergene’de Buluşuyor


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org