Rasim Yüksel Dünya Kadın Çiftçiler Şenliğine Katıldı

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği ile birlikte düzenlemiş olduğu Dünya Kadın Çiftçiler Günü Şenliğine katıldı.
Haber Gündem 22 Ekim 2019 Bu Haber 74 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Dünya Kadın Çiftçiler Şenliğine Katıldı

Süleymanpaşa İlçesi Perşembe Pazarı yerinde kurulan Şenliğe katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediyesinin de kurmuş stantta vatandaşlara boza ikramında bulundu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu güzel şenliğe Ergene Belediyesi olarak bizlerde Türkiye’ye ve Dünya’ya nam salmış bozamız ile katıldık ve vatandaşlarımıza ikram ettik” dedi.

Başkan Yüksel düzenlenen bu güzel etkinlik ile ilgili olarak, Tarımda çalışanların yarıya yakınını kadınlar oluşturuyor. Kırsalda çocukların bakımı ve ev işlerinin yanı sıra tarımın yükünü de kadınlar omuzluyor. Kadının olmadığı her alan çorak bir toprak gibidir. Kadın çiftçilerimizi destekleyerek tarla, bağ ve bahçelerimizi yeşertmeliyiz değerlendirmesinde bulundu.

Stantları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i vatandaşlar yoğun bir sevgi seli ile karşıladı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriMinibüsle Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org