Rasim Yüksel Aşure Günü Etkinliğine Katıldı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Muharrem ayı münasebetiyle Erzincan-Tunceli-Bingöl Derneği’nin düzenlemiş olduğu aşure ve yemek cemiyetine katıldı. Başkan Yüksel hem sevinci hem de hüznü paylaştıklarını belirtti.
Haber Ergene 26 Eylül 2019 Bu Haber 173 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Aşure Günü Etkinliğine Katıldı

Muharrem ayı münasebetiyle Ergene ilçesinde faaliyet gösteren Erzincan-Tunceli-Bingöl Birlik Beraberlik Sosyal Kültürel ve Yardımlaşma Derneği tarafından aşure ve yemek etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinliğe Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Ergene Belediyesi Başkan Yardımcıları Yüksel Baydarlı, Mehmet Cebeci, Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene'deki birlik ve beraberliğin bu etkinliklerle daha da pekiştiğini ifade ederek, aşure gününün huzura ve barışa vesile olmasını diledi. Başkan Yüksel "Hazreti Hüseyin ve Kerbela şehitlerimizi rahmet ile anıyor Mevlam bu ayda tutulan oruçları kesilen kurbanları yüce katında kabul etsin" dedi. 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org