Rasim Yüksel Anma Törenine Katıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 8 Temmuz 2018 tarihinde Sarılar Mahallesinde ki elim tren kazası sonucu hayatını kaybeden 25 vatandaşımızın anısına Çorlu Belediyesi tarafından Sarılar Mahallesine yapılan anıttaki anma törenine katıldı.
Haber Ergene 2 Aralık 2019 Bu Haber 66 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel Anma Törenine Katıldı

Sarılar Mahallesinde 8 Temmuz 2018 tarihinde 7’si çocuk olmak üzere toplam 25 vatandaşımızın hayatını kaybettiği tren kazasında yaşamını yitiren vatandaşlarımız isimlerini ölümsüzleştirmek adına Çorlu Belediyesi Sarılar Mahallesine yapmış olduğu anıtta anma töreni düzenledi. Törene Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Siyasi Parti Temsilcileri, Ergene Belediyesi ve Çorlu Belediyesi Meclis Üyeleri, STK’lar, Dernek ve Oda Başkanları, Mahalle Muhtarları, tren kazasında yakınlarını kaybeden aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Bu Büyük Acıyı Halen Kalbimizde Yaşıyoruz”

Bu acının tarifi olmadığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İhmalkârlıklar yüzünden 25 vatandaşımızın yaşamına mal olan tren kazasında söylenecek hiçbir kelime, hiçbir anlam ifade etmiyor. Evlatlarını, anne ve babalarını, kardeşlerini, eşlerini kaybeden vatandaşlarımızın yaşadıkları bu büyük acıyı halen kalbimize yaşıyoruz. Aradan geçen 1 yılın sonunda tren kazasında yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın yürüttükleri hukuk mücadelesi halen devam ediyor. Adalet er ya da geç sorumlulara gereken cezayı verecektir. Çorlu Belediyesi kazada hayatını kaybedenlerin isimlerini burada ölümsüzleştirdiği gibi bizler de tren kazasında hayatını kaybeden Beren Bebeğimizin adını Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademimize vererek ismini Ergene’de yaşatıyoruz” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ'ın Heykel Ve Tabloları Müzayede İle Satılacak


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Ergene haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org