Rasim Yüksel 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
Haber Ergene 23 Kasım 2019 Bu Haber 152 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Rasim Yüksel 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Eğitim alanında baş tacımız olarak nitelendirdiğimiz öğretmenlerimiz eğitim sorunlarını çözerek, milletimizin sosyal ve kültürel alanda gelişim göstermesinde büyük katkılar sağlamaktadır. Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk ’Öğretmenler Yeni Nesil Sizlerin Eseri Olacaktır’ sözüyle öğretmenlere verdiği değeri ve yüklediği sorumluluğu göstermektedir. Atamızın bize emanet ettiği nesillerin yetiştirilmesinde mili duyguları ve Atatürk ilkelerine bağlı kalarak geleceğin teminatı olan çocuklarımızın yetiştirilmesinde baş tacımız olan öğretmenlerimiz, milletimizin sosyal ve kültürel alanda gelişim göstermesinde büyük katkı sağlamaktadır.

Fikir ve kanaat sahibi olmalarında hayati bir rolü olan, sahip oldukları ilim ve irfanı, öğrencilerine aktaran, yetişmekte olan yeni nesillere şekil ve renk veren öğretmenlerimiz; Ülkemizde büyük önem teşkil etmektedir. Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleğidir ve ben inanıyorum ki, Türkiye, gelecek hedeflerine,  onların yüksek katkılarıyla yetiştirdikleri özgür düşünceli, sorgulayan, nitelikli nesiller sayesinde ulaşacaktır.

Değerlerini özümsemiş bilgi ve bilimden yana olan, öğrencilerine; insanlık değerlerine karşı sevgiyi, hoşgörüyü, adaleti ve özgür düşünmeyi öğreten tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlarım.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ'dan İdlib'e 7 Tır Yardım Gönderildi


GÜNDEM 22 Şubat 2020
Ergene haberleri
 haberleriVali Yıldırım Protokol Kuralları Seminerine Katıldı


GÜNDEM 22 Şubat 2020
Ergene haberleri
 haberleriSüleymanpaşa ‘Birileri’ni Ağırladı


GÜNDEM 21 Şubat 2020
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org