Problem Çözme ve Stres Yönetimi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Marmara Belediyeler Birliği Yerel Yönetim Akademisinin katkılarıyla gerçekleşen " Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi" Belediye Çalışanları Sosyal Tesisi Ercan Adsız Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Haber Gündem 13 Aralık 2019 Bu Haber 103 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Problem Çözme ve Stres Yönetimi

Belediye personelinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitim çalışmasında Prof. Dr. Hüsnü Murat Günaydın, problem tanımlama, çözüm önerileri yaratabilme, kişiler arası anlaşmazlıklar, gruplar arası anlaşmazlıklar, iletişim bozuklukları, iletişimi engelleyen faktörler, iletişim kopukluklarıyla ve anlaşmazlıklarla başa çıkabilme, çatışma kavramı, çatışmayı yönetmek, yeniden çerçeveleme, dil ustalığı kazanma, stres kavramı, stresin çalışma yaşamına etkileri, strese karşı dayanıklılığı artırmak, alışkanlıklar kazanmak, çalışma hayatında karşılaştıkları çatışma, kariyer belirsizliği, aşırı sorumluluk, yoğun iş yükü, iş güvenliği, fiziki mekân gibi stresi tetikleyen faktörlerle mücadeleyi artırmayı amaçlayan konulara ilişkin bilgiler verdi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ'da Mazot Vurgununa 11 Gözaltı


GÜNDEM 29 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTrakya'da Yağış Bereketi


GÜNDEM 29 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu


GÜNDEM 28 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriAskeri Birliğin Hurdalarını Çalarken Yakalandılar


GÜNDEM 28 Ocak 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org