Piknik Alanındaki Çöpler Temizlendi

Haber Ergene 8 Ağustos 2018 Bu Haber 359 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Piknik Alanındaki Çöpler Temizlendi

Ergene İlçe sınırlarında bulunan Ulaş Mahallesindeki Çamlık Piknik alanına hafta sonu vatandaşlar akın etti.  Hafta sonu tatillerini piknik yaparak geçiren ailelerden arta kalan çöpleri temizleme işi yine Belediye Temizlik İşleri personeli tarafından yapıldı.

Ergene Belediyesi Temizlik İşlerine bağlı personeller hafta sonu yüzlerce vatandaşa ev sahipliği yapan Ulaş mahallesindeki piknik alanında temizlik çalışmalarında bulundular. Yapılan tüm uyarılara rağmen çöplerini gelişi güzel etrafa atan sorumsuz vatandaşların oluşturmuş olduğu çevre kirliliğini Ergene Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri engelledi.

Yaz döneminde vatandaşlar tarafından bölgemizde en çok tercih edilen piknik alanlarından biri olan Ulaş Mahallesindeki Çamlık Piknik alanı her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Piknik yaparak hafta sonu tatillerini geçiren bazı sorumsuz piknikçilerin çöplerini çöp konteynerlerine atmak yerine oldukları yere bırakmayı tercih etmeleri kötü görüntüye ve çevre kirliliğine neden oldu.

Çamlık piknik alanında etrafa saçılan çöpleri temizleme işi Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne kaldı. Sabahın erken saatlerinde piknik alanına gelen temizlik işleri personeli tarafından etrafa dağılan çöpler toplanarak piknik alanı temizlendi. Ergene Belediyesi Temizlik işlerinden yapılan açıklamada; Çamlık içinde yeterli sayıda çöp konteynerlerimiz, çöp kutularımız var. Çöp kutularına atılmayan çöpler çevre kirliliğine ve kötü görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmakta. Burası sadece hafta sonları değil, hafta içinde de vatandaşlarımız tarafından kullanılmaktadır. İnsanlarımızı temizlik konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz.  Piknik yapan vatandaşlarımızdan çöplerini park içinde bulunan çöp kutularına atmalarını rica ediyoruz.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBAHAR YORGUNLUĞU DA NEYMİŞ


GÜNDEM 19 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriDÜNYAYI GEZİYORUM


GÜNDEM 19 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriTOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’da


GÜNDEM 19 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriMESTAN ÖZCAN’DAN ALBAYRAK’A SERT SÖZLER


GÜNDEM 19 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞA’NIN ÇOCUKLARINA BAHAR ERKEN GELDİ


GÜNDEM 19 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriBakan Soylu: Şimdi Sana 4 Duvar Verdik, O Duvara Daya


GÜNDEM 18 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriMalkara Et Kombinası Törenle Açıldı


GÜNDEM 18 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇanakkale Zaferinin 104. Yılında Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriTREDAŞ’TAN KIRKLARELİ VALİSİ BİLGİN’E ZİYARET


GÜNDEM 18 Mart 2019
Ergene haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org