Pehlivan: “Hükümeti Alkışlayabiliriz!”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanı Feti Pehlivan, AK Parti hükümetinin ekonomik alanda yaşanan olumsuzlukların halka duyurulmaması için yasak getirme çalışması yapmasının çok yanlış olacağını söyledi.
Haber Süleymanpaşa 16 Kasım 2019 Bu Haber 145 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Pehlivan: “Hükümeti Alkışlayabiliriz!”

Pehlivan açıklamasında, “Hükümetin halkın çektiği sıkıntılara çözüm bulmak yerine muhalefetin sesini yasaklarla kısmaya çalışması anayasaya aykırıdır. Anlaşılan o ki bu hükümet doğru söyleyen, halkın sıkıntılarını aktaran yayın istemiyor. Dalkavukluk yapılmasını istiyor. Hükümet ekonomik, sosyal dış ve politikada yaşanan sorunları halkın gözünden kaçırmak için önce medyada bir operasyon yaparak televizyon kanallarını çoğunu hükümetin sesi haline getirdi. Buna rağmen seslerini kısamadığı, ele geçiremediği, kendine muhalif gördüğü kanalları dijital platformlardan çıkarttı” dedi.

“Hükümetin, başarısız yönetimlere meşhur 3 mektup hikâyesinde söylendiği gibi muhalefeti suçla aşamasına geldi” ifadelerini kullanan Pehlivan , “Hükümet tüm yetkilere sahip. Kötü giden işlerde muhalefeti suçlaması acziyetinden kaynaklanıyor. Direksiyon sende, gaz sende, fren sende. ‘Araba gitmiyor’, diye yolcuları suçlamak hangi akla uyar?” sorusunu yöneltti.
Muhalefetin, hükümetin göremediği hususları dile getirerek, mağdur olan toplum kesimlerinin haksızlığına dikkat çekerek çok faydalı bir görev icra ettiğini ifade eden Pehlivan, “Ülkemizde işlerin iyi gitmesi için gerekiyorsa hükümeti alkışlayabiliriz!” Ancak istenen bu dalkavuk tavır iş yapsa idi, bugüne kadar işler düzelirdi. Bunca dalkavuk yıllardır istediğiniz gibi konuşuyor, sizi savunuyor ama işler kötüye gidiyor. Onun için hükümete çağrımız bindiğiniz dalı kesmeyin. Ülkemizde işlerin iyi gitmesi, bilhassa ahlaki, ekonomik ve sosyal alanlarda sizi uyaran muhalefetin sesini kısmak yerine, dikkatle dinlemek suretiyle kendinize çeki düzen verirseniz güzel ve faydalı işler yaparsınız” uyarısında bulundu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Toplumsal Yaşamın Temel Direği Kadınlarımızdır”


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAlbayrak'tan Genç Öğrencilere Öğüt


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBulgar Heyetinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMUHTEŞEM GECE
TÜFAD yine muhteşem bir organizasyona imza attı.


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'ın Heykel Ve Tabloları Müzayede İle Satılacak


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSGK'yı 5 Milyon Lira Zarara Uğratan 31 şüpheli Tutuklandı


GÜNDEM 6 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org