PAZARLAMA EĞİTİMİ PROJESİ İMZALANDI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Proje uygulama sözleşmesi Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı ve Genel Sekreteri Ercan İzgi arasında imzalandı.
Haber Gündem 11 Aralık 2019 Bu Haber 113 kişi tarafından okundu.

tekirdağ PAZARLAMA EĞİTİMİ PROJESİ İMZALANDI

Tekirdağ Borsası tarafından hazırlanan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Eylül-Ekim dönemi değerlendirme süreci tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler arasında yer alan TR21/19/TD/0048 başvuru numaralı “Pazarlama Eğitimi” projemiz kabul edildi.

Proje kapsamında Tekirdağ Borsası üyelerine 2020 yılının ilk 3 ayı içerisinde iki hafta sürecek haftada üç gün günde dört saatten toplamda 24 saatlik “Pazarlama Eğitimi” verilecektir.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleri Vergi Tahsilatında Bankalara Yeni Düzenleme


GÜNDEM 27 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org