Özdemir: LÖSEV’ e karşı duyarlı olalım

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Kapaklı Kent Konseyi tarafından Kapaklı Belediyesi Teras Kafe’de dün kahvaltı programı düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu programda konuşma gerçekleştiren Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir, vatandaşları LÖSEV’e karşı duyarlı olmaya davet ederek; “Bu bizim başımıza gelmez demeyelim, duyarlı olalım” diye konuştu.
Haber Kapaklı 16 Kasım 2019 Bu Haber 99 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Özdemir: LÖSEV’ e karşı duyarlı olalım

Kapaklı Belediyesi Teras Kafe’de düzenlenen programa Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Veysel Güven, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“ÇOK SEVİNÇLİYİM”

Programda açılış konuşmasını Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir gerçekleştirdi. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle düzenlenen programa katılanlara teşekkür eden Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir; “Öncelikle şahsım adına çok sevinçliyim. Bu duyarlılığın Kapaklı’da bu kadar arttığına ilk defa şahit oluyorum. Kent Konseyi olarak asıl amacımız bugün burada, bu birlikteliği oluşturmaktı. Çünkü kent konseylerinin ilk hedefi her zaman çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, çerçevesinde ortak birliktelikte buluşmaktır” dedi. Konuşmasına şu sözlerle devam eden Özdemir; “Size bir örnekle bunu anlatmak istiyorum. Geçen hafta oturduğumuz sitede, site sakinleri arkadaşlarla birlikte bir kermes düzenledik ve kermes gelirini LÖSEV’e bağışladık. Bunu yaparken hepimizin aklından şu düşünce geçmiştir. ‘Bu bizim başımıza gelmez’ demeyelim. Bizler de hep bu duyarlılıkla hareket ettik ve etmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİLER

 

Özdemir’in konuşmasının ardından lösemili çocukların aileleri de söz aldı. Verdikleri destekler için LÖSEV’e teşekkür eden aileler; “Tedavi sürecinde bize çok yardımcı oldular. Her seferinde arayıp sordular. Biz de LÖSEV yaşasın diye elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” diye konuştu.

 

“ ÇOK BÜYÜK DESTEK ALIYORUZ”

 

Programda söz alan LÖSEV Sosyal İşler Sorumlusu Ayşenur Beyazıt da; “LÖSEV 1998 yılında 8 Kasım tarihinde kurulmuştur. Kurulduktan sonra 21.yılımızda Ankara merkezli olmasına rağmen kısa sürede çeşitli noktalarda şubelerimiz mevcut. Türkiye’nin 81 iline desteklerimizi vermeye devam ediyoruz. Yaklaşık 30 hastayla başlayan hikayemiz bini aşkın aileyle devam etmekte. Bizim amacımız Türkiye‘nin hiçbir noktasında LÖSEV’i tanımayan kanser hastasının kalmaması. Kent Konseylerinden, belediyelerden çok büyük destek alıyoruz. Tekirdağ’dan Kapaklı’dan LÖSEV’i çok az bilen vardı. Ailelerimizin aracılığıyla burada tanıtmaya başladık. Burada bize destek olan ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi. LÖSEV’e yardım amaçlı düzenlenen kahvaltı programında Kapaklılı şarkıcı Emre Erdem de şarkılarıyla programa eşlik etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriKapaklı’ya Beklenen Müjde Geldi


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriÇerkezköy TSO'da 'etkili Sunum Teknikleri' Konuşuldu


GÜNDEM 11 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleri Özel Halk Otobüsü Şoförlerine Eğitim Verildi


GÜNDEM 11 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleri'20 Cam Şişe Getirene Bulaşık Deterjanı Hediye'


GÜNDEM 11 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org